eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle na Górnej. Nowe mieszkania w Kielcach

Osiedle na Górnej. Nowe mieszkania w Kielcach

2017-06-13 10:25

Osiedle na Górnej. Nowe mieszkania w Kielcach

Osiedle na Górnej - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Nowe mieszkania w Kielcach. Właśnie rozpoczęła się budowa i sprzedaż inwestycji Osiedle na Górnej. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 78 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planami dewelopera, pierwszy etap prac zakończy się w II kwartale nadchodzącego roku.
Osiedle na Górnej, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., poinformowała właśnie o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań budowanych w ramach jej najnowszej, kieleckiej inwestycji. Jej pierwszy etap zakłada powstanie sześciokondygnacyjnego budynku z 78 mieszkaniami o zróżnicowanych powierzchniach. W ofercie znajdziemy zarówno kompaktowe, 30-metrowe kawalerki, jak i przestronne, zlokalizowane na ostatnich piętrach budynku 70-metrowe penthouse'y z dwustronnymi tarasami widokowymi.

Wszystkie mieszkania wyposażone będą w balkony, loggie i wspomniane tarasy a także - co należy dziś raczej do rzadkości - w komórki lokatorskie. Wszystkie poziomy obiektu, w tym również podziemna hala garażowa skomunikowane będą szybkobieżnymi windami.

Osiedle na Górnej, co zresztą sugeruje jego nazwa, powstaje przy ulicy Górnej - obok Galerii handlowej Echo. I to właśnie ta lokalizacja ma być mocnym atutem inwestycji. W sąsiedztwie - oprócz jednego z największych w Polsce centrum handlowych - znajduje się Uniwersytet Jana Kochanowskiego, Politechnika Świętokrzyska, Centrum Biznesu, kompleks biurowców, a także szkoła, przedszkola, przychodnia zdrowia i sklepy.

Uwagę nabywców może zwracać także modernistyczna architektura osiedla i zastosowane rozwiązania urbanistyczne, dzięki którym uzyskano tzw. południową orientację mieszkań oraz pokaźną przestrzeń pomiędzy budynkami.

Dla komfortu mieszkańców i osób odwiedzających przewidziano prosty i bezkolizyjny dostęp do osiedla zarówno od strony cichej, o nieznacznym natężeniu ruchu, ulicy Górnej jak i ulicy Zbożowej.

fot. mat. prasowe

Osiedle na Górnej - wizualizacja 2

W 6 kondygnacyjnym budynku powstaje 78 mieszkań jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych


Na uwagę zasługuje tzw. mała architektura oraz zieleń w przestrzeniach wspólnych. Inwestycja, mimo sąsiedztwa wspomnianych wyżej obiektów, charakteryzuje się kameralnością i komfortem dla mieszkańców. Oprócz wspomnianej bliskości rozbudowanej oferty handlowo-usługowej teren osiedla położony jest w sposób gwarantujący bardzo dogodne połączenie z innymi częściami miasta. Na uwagę zasługuje także bezpośredni dostęp ścieżkami rowerowymi do dobrze znanych dla mieszkańców miejsc rekreacyjnych, jak np. Cedzyna k/Kielc.
„Cieszymy się, że projekt Osiedle na Górnej wszedł w fazę realizacji. Jestem pewien, że długa i dokładna praca nad koncepcją architektoniczną, baczna obserwacja najlepszych projektów, jakie powstawały ostatnio w Polsce, zaowocują zupełnie nową jakością na naszym lokalnym rynku mieszkań. Wpisując się w rozwój Kielc wykorzystujemy ogromny potencjał okolicy. Ta lokalizacja, sąsiadujące szlaki komunikacyjne, bliskość Centrum Miasta, pełna infrastruktura miejska i dwie ważne uczelnie w zasięgu ręki powodują, że Osiedle na Górnej powinno okazać się interesującą propozycją zarówno dla klientów indywidualnych, jak i inwestorów” – powiedział Jacek Wójcik, Kierownik ds. Sprzedaży Mieszkań.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 1

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.