eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Green Home. Kontynuacja prac Ekonbud-Fadom

Green Home. Kontynuacja prac Ekonbud-Fadom

2018-02-01 09:10

Green Home. Kontynuacja prac Ekonbud-Fadom

Green Home w rozbudowie © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Przy ul. Suwalskiej w Zielonej Górze trwają prace przy rozbudowie osiedla Green Home. W tym etapie inwestycji Ekonbud-Fadom zaplanował powstanie dwóch budynków wielorodzinnych z 64 mieszkaniami o powierzchniach od 43 do 67 mkw. Projekt ma zostać zakończony pod koniec listopada przyszłego roku.
Zielona Góra, ulica Suwalska. Pobliskie sąsiedztwo Szosy Kisielińskiej. To właśnie pod tym adresem pnie się w górę Osiedle Green Home. Inwestycja dewelopera Ekonbud-Fadom to zespół nowoczesnych budynków wielorodzinnych. W bieżącej ofercie znajdują się obecnie dwa (nr 11 i 13), a w nich 64 mieszkania o zróżnicowanym powierzchniach. W każdym z budynków zaplanowano windę i pomieszczenia gospodarcze, a pomiędzy nimi - podziemną halę garażową z 46 miejscami.

W tej fazie inwestycji Green Home deweloper oferuje jedynie mieszkania dwu- i trzypokojowe. Część z nich będzie wyposażona w oddzielną kuchnię.
- Różnorodność mieszkań pozwali naszym Klientom idealnie dostosować lokal do stylu życia i potrzeb. - mówi Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. Każdy z budynków będzie posiadać po 32 mieszkań o powierzchni od 43 do 67 mkw. Ceny lokali rozpoczynają się od 3 950 zł/mkw. Aktualnie generalny wykonawca zajmuje się pracami ziemnymi. – Przykrywane są stropy i ściany piwnic. – dodaje Izabela Woźnica-Letka.

Osiedle Green Home wyróżnia dogodne położenie – z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko centrum. Inwestycja położona jest w malowniczej okolicy, otoczona lasami, które dają mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu zarówno dla aktywnych, jak i lubiących odpocząć w otoczeniu natury. Ponadto dobra komunikacja z centrum oraz obwodnicą miasta zapewnia szybki dojazd do pracy czy na zakupy do centrów handlowych.

fot. mat. prasowe

Osiedle Green Home - wizualizacja inwestycji

W ramach kolejnego etapu osiedla powstaną 64 mieszkania.


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: