eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Kolejne mieszkania w Forum Wola

Kolejne mieszkania w Forum Wola

2018-07-04 10:10

Kolejne mieszkania w Forum Wola

Forum Wola - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

Grupa ROBYG poinformowała właśnie o rozpoczęciu sprzedaży kolejnego, trzeciego już etapu inwestycji Forum Wola. Tym razem kupujący mogą wybierać spośród 227 lokali o powierzchniach od 30 m2 do 120 m2. W ofercie znalazło się również 5 lokali usługowych. Z punktu widzenia przyszłych mieszkańców istotną cechą osiedla jest wyposażenie mieszkań w technologię Smart House, która pozwala na zdalne sterowanie domową elektroniką.
Inwestycja Forum Wola wznosi się u zbiegu ulic Jana Kazimierza oraz Goleszowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie stworzonego przez ROBYG Parku Odolany. Plany zakładają, że prace budowlane rozpoczną się w I kwartale 2019 roku, a ich zakończenie zaplanowano na III kwartał 2020 roku. Docelowo osiedle składać będzie się z około 900 mieszkań.

Jak zapewnia ROBYG, projektanci położyli duży nacisk, aby mieszkania były jasne, przestronne oraz ustawne. Sprawia to, że aranżacja mieszkania z własnymi preferencjami nie powinna przysparzać mieszkańcom kłopotów.

Osiedle Forum Wola - podobnie jak pozostałe osiedla dewelopera – wyposażony będzie w system Smart House, a klienci nie ponoszą z tego tytułu dodatkowych kosztów. Dzięki Smart House można sterować pracą urządzeń w domu za pomocą smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca, co wpłynie pozytywnie zarówno na bezpieczeństwo nieruchomości jak i wysokość rachunków za prąd.
„Forum Wola – od momentu inauguracji – cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród osób szukających mieszkania. Zapytań o możliwość kupna lokalu było tak dużo, że zdecydowaliśmy się przyspieszyć harmonogram wprowadzania do sprzedaży kolejnych etapów. Łącznie w tej inwestycji powstanie ok 900 lokali mieszkalnych i bogate zaplecze kulturalno-usługowe. Inwestycje oferowane na rynku deweloperskim sprzedają się już we wczesnych etapach. Utrzymujący się bardzo wysoki popyt na mieszkania i coraz większe problemy z gruntami pod zabudowę – to główne przyczyny coraz wyższych cen. Dla deweloperów to korzystna sytuacja, ponieważ kupujący coraz ostrzej rywalizują o swoje wymarzone mieszkanie” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG w Warszawie.

fot. mat. prasowe

Forum Wola - wizualizacja 1

227 nowoczesnych mieszkań do kupienia – ceny od 7600 za m2


Forum Wola to około 900 mieszkań w 3 budynkach.
„Klienci cenią przede wszystkim rozkład lokali, rozplanowanie bezpośredniego otoczenia budynków i profesjonalnie zaprojektowaną zieleń, a także wysokiej jakości materiały i atrakcyjną cenę. To przewaga Grupy ROBYG wypracowana w ramach 18 lat działalności na rynku nieruchomości mieszkaniowych. Ogromna popularność inwestycji Forum Wola to także efekt bardzo dobrej lokalizacji. Tylko kilka minut – tyle będzie dzielić przyszłych mieszkańców od dotarcia do pracy, szkoły czy parku. Osiedle powstaje przy ul. Jana Kazimierza, skąd w każdy rejon stolicy można szybko i wygodnie dotrzeć. Zapewnia to doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna, a II linia metra – której rozbudowa trwa – jeszcze bardziej usprawni poruszanie się po mieście. Kolejnym atutem inwestycji Forum Wola są liczne sklepy i punkty usługowe w okolicy. Dzięki temu szybko, sprawnie i wygodnie można zrobić zakupy czy wybrać się do ulubionej restauracji” – dodaje Joanna Chojecka.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: Wilanów, bliski Tarchomin, Bemowo, Wola, Mokotów, Ursus, a wkrótce planuje uruchomienie kolejnych projektów.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (2)

 • rozpędzają się

  marek55 / 2018-07-06 15:05:33

  kurczę, rozpędzają się, fajnie to wygląda, od znajomych z gdańska, słyszałam też wiele dobrych słów o
  tym smart housie. Można na odległość z komórki sterować domowymi urządzeniami, sprytne to:) odpowiedz ] [ cytuj ]

 • mieszkanie na woli

  charlesb / 2018-07-10 10:22:05

  Gdy przyjechałem do pracy do Warszawy to pierwsze słuzbowe mieszkanie dostałem na Woli. To było z 10 lat temu. Super dzielnica, stara kamienica, fajny klimat ale jednak nie to co standard nowego budownictwa. Wtedy, w przeciwieństwie do dziś trudno było znależć w tej dzielnicy coś sensownego z rynku pierwotnego. odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: