eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Cztery Pory Roku jeszcze większe

Cztery Pory Roku jeszcze większe

2019-03-15 12:41

Cztery Pory Roku jeszcze większe

Kolejny etap Czterech Pór Roku © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Archicom informuje o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań budowanych w ramach kolejnego już etapu wrocławskiej inwestycji Cztery Pory Roku, która powstaje na terenie Jagodna. W najświeższej ofercie znalazło się 207 mieszkań o powierzchniach od 32 do 73 mkw. Do każdego z nich przynależy balkon lub taras.

207 nowych mieszkań


Jak już wspomniano we wstępie, najnowszy etap inwestycji Cztery Pory Roku dostarczy na dolnośląski rynek 207 mieszkań z balkonami lub tarasami - od kompaktowych kawalerek o powierzchni 32 mkw. po przestronniejsze lokale czteropokojowe. Jak zapewnia deweloper, każde z nich zostało zaprojektowane w sposób, który umożliwia łatwą aranżację wnętrz, według indywidualnych potrzeb lokatorów. Plany zakładają również powstanie podziemnych i naziemnych miejsc postojowych, rowerowni oraz komórek lokatorskich. Istnieje możliwość wykończenia mieszkań pod klucz.

Rozwijająca się dzielnica


Jagodno to prężnie rozwijająca się dzielnica o walorach rekreacyjnych oraz bogatym zapleczu handlowo-usługowym. W okolicy znajdują się supermarkety i osiedlowe sklepy, apteki, lokalne restauracje oraz pizzerie. Do najbliższych miejsc edukacji takich jak żłobki, przedszkola i szkoły podstawowe można dotrzeć autem lub komunikacją miejską w kilka minut. W pobliżu Jagodna znajdują się miejsca sprzyjające odpoczynkowi i rekreacji takie jak Park Brochowski, Park Skowroni czy Wzgórze Gajowe. Osoby szukające sportowych wrażeń mogą odwiedzić takie miejsca jak Stajnia Szafir oferująca naukę jazdy konnej, tor kartingowy Wrocław Racing Center czy ścianka wspinaczkowa Groto.

fot. mat. prasowe

Cztery Pory Roku - plac zabaw

Deweloper oferuje mieszkańcom place zabaw, boiska, kluby fitness i mieszkańca.


Jagodno z coraz lepszą komunikacją


Do 2022 roku na Jagodnie zostaną podsumowane prace nad dodatkową komunikacją, co usprawni dojazd do centrum i innych rejonów miasta. Magistrat wybrał już firmę odpowiedzialną za budowę pętli tramwajowej. Przy ulicach Bardzka/Buforowa pojawi się stacja kolejowa. Ulica Buforowa zostanie oddana do użytku w roku 2019. Wraz z droga pojawią się nowe chodniki oraz ścieżki rowerowe.
,,Ponad 16 lat temu byliśmy pierwszym inwestorem na Jagodnie. Od początku dbaliśmy o kompleksowe zagospodarowanie osiedla – przestrzenie odpoczynku, miejsca integracji sąsiedzkiej oraz ponadczasowe dzieła, jak granitowe ,,Pod Jabłonią” Alojzego Gryta, twórcy fontanny na Rynku. W kolejnych etapach kontynuujemy ideę docenianą przez mieszkańców. Z przyjemnością obserwujemy jednocześnie, jak prężenie rozwija się sama dzielnica, co sprawia, że wartość inwestycyjna mieszkań wciąż rośnie.”

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: