eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Kadłubka 2 - nowe mieszkania w Poznaniu

Kadłubka 2 - nowe mieszkania w Poznaniu

2019-10-14 14:50

Kadłubka 2 - nowe mieszkania w Poznaniu

Kadłubka 2 wystartowała © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Nowe mieszkania w Poznaniu. Firma Inwestycje Hryniewicz.pl wystartowała z pracami związanymi z realizacją wielorodzinnego budynku mieszkaniowego przy ulicy Kadłubka 2 na Jeżycach. Kameralna inwestycja dostarczy na wielkopolski rynek 19 lokali o powierzchniach od 25 do 63 mkw. Plany zakładają, że ich budowa zakończy się wiosną nadchodzącego roku.
Firma Inwestycje Hryniewicz.pl znana jest za sprawą takich realizacji jak powstała na terenie Grunwaldu Willa Racławicka, Sikorskiego 8 – odrestaurowana kamienica na Wildzie oraz Pałacowa 2 – wielorodzinny budynek wzniesiony w podpoznańskiej Dąbrówce. Wszystkie z wymienionych inwestycji zostały już ukończone i częściowo znalazły już swoich właścicieli. Na Sikorskiego 8 wolnych jest jeszcze 6 lokali o powierzchni od 43 do 54 mkw. Do każdego z nich należy bezpłatna komórka lokatorska oraz miejsce postojowe na wewnętrznym, zamkniętym dziedzińcu. W ofercie Pałacowa 2 na nabywców czeka również 6 nowych mieszkań o metrażu od 47 do 95 mkw.

Teraz firma zabrała się za prace związane z zupełnie nową realizacją. Kameralny budynek, który wznosi się przy ulicy Kadłubka 2 na Jeżycach, oferuje kupujących 19 funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 25 do 63 mkw.

fot. mat. prasowe

Kadłubka 2 - wizualizacja inwestycji

Wielorodzinny budynek pod nazwą Kadłubka 2 powstaje na Jeżycach i wzbogaci dzielnicę o 19 mieszkań

– Dbamy o maksymalną ustawność pomieszczeń, bo wiem jak ważny jest to aspekt dla przyszłych mieszkańców – podkreśla Piotr Hryniewicz, właściciel firmy Inwestycje Hryniewicz.pl. Do wyboru są kawalerki, a także dwu- i trzypokojowe lokale. Do mieszkań znajdujących się na parterze przynależą ogródki. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkony. Wszystkie powierzchnie zostaną oddane w ręce nabywców w stanie deweloperskim wiosną 2020 roku – Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. Obecnie budowa osiągnęła już poziom parteru, a mury pną się sukcesywnie w górę – dodaje Piotr Hryniewicz.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: