eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Poniatowice Park

Osiedle Poniatowice Park

2011-11-28 00:15

Osiedle Poniatowice Park

Poniatowice Park © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma Amber Budownictwo planuje w 2012 roku zakończyć budowę nowoczesnego osiedla "Poniatowice Park", które docelowo ma składać się z 26 dwupoziomowych lokali mieszkalnych. Osiedle zlokalizowane jest zaledwie 25 km od granic Wrocławia.
Obecnie na osiedlu znajduje się sześć segmentów bliźniaczych, wśród których większość znalazła już swoich nabywców. Na najbliższy rok planuje się budowę pozostałych siedmiu domów. Projekt dostępny jest w dwóch wariantach, o powierzchni 130 m kw., nie wliczając powierzchni balkonów i tarasów. Osiedle wyróżnia się wśród podobnych inwestycji nieszablonową architekturą i geometryczną harmonią, a nowoczesny styl łączy się z codzienną funkcjonalnością. - Przy budowie domów zastosowaliśmy tradycyjną technologię opartą na najwyższej jakości materiałach ceramicznych. Segmenty posiadają również wszelkie instalacje – centralnego ogrzewania z piecem gazowym, wodną, sanitarną oraz instalację elektryczną, internetową i odgromową - mówi Mirosław Ziółecki, kierownik budowy w firmie Amber Budownictwo. Oprócz tego deweloper proponuje sześć specjalnych pakietów, dla wszystkich którzy chcą zwiększyć standard domu: od „komfort plus” oznaczający montaż odkurzaczy centralnych, przez pakiet „pro-energia” czy „salon z kominkiem”. Dzięki tym propozycjom można kształtować wnętrze według własnych potrzeb.

fot. mat. prasowe

Poniatowice Park - wizualizacja

Poniatowice Park - wizualizacja


Deweloper przygotował szczególną ofertę dla rodziny, która już dziś chciałaby zamieszkać w nowym domu. Na sprzedaż został wystawiony, w pełni urządzony domek wzorcowy. - Nieruchomość została objęta ofertą promocyjną. Dla osób, które zgłoszą chęć zakupu cena kształtuje się w granicach 300 tys. zł. - mówi Agnieszka Bykowska, Marketing Manager w Grupie Amber.

fot. mat. prasowe

Poniatowice Park

Poniatowice Park

Osiedle „Poniatowice Park” ma zapewnić swoim mieszkańcom komfort oraz spokój, których tak często brakuje w dużych miastach. Zaletą osiedla jest wszechobecna zieleń, która wkomponowuje inwestycję w leśne otoczenie. Wśród krzewów i drzew znajdują się: plac zabaw oraz ustronne miejsce do grillowania. W najbliższej okolicy mieszczą się także przedszkole, szkoła podstawowa, apteka, ośrodek zdrowia, sklepy spożywcze i przemysłowe, a także hala sportowa oraz PKS. Mimo kameralnego położenia, dojazd do głównych artylerii dróg (choćby krajowej 8) zajmuje zaledwie parę minut. Dzięki tak dogodnemu połączeniu codzienny dojazd do Wrocławia czy oddalonej o parę kilometrów Oleśnicy nie stanowi większego problemu.

Cena za segment bliźniaczy wraz z gruntem wynosi 350 tys. zł.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: