eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Mieszkania w Warszawie: Willa na Harfowej

Mieszkania w Warszawie: Willa na Harfowej

2013-06-07 09:35

Mieszkania w Warszawie: Willa na Harfowej

Willa na Harfowej - Wizualizacja 2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Willa na Harfowej to inwestycja realizowana przez Dom Development SA u zbiegu ulic Harfowej i Włodarzewskiej na warszawskiej Ochocie, w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Z budowanych 90 mieszkań sprzedanych zostało do tej pory 59, co oznacza, że stopień zaawansowana sprzedaży tego osiedla wynosi 65%. W ofercie sprzedaży znajduje się jeszcze 31 mieszkań na tym osiedlu.
Inwestycja znajduje się w rejonie Warszawy o wysoko rozwiniętej infrastrukturze i będzie bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Cały budynek oraz rozkład mieszkań zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami Feng Shui, dzięki czemu maksymalnie wykorzystuje wpływ „przyjaznej człowiekowi energii”.

Inwestycja została wprowadzona do sprzedaży pod koniec października 2012 r., natomiast jej oddanie do użytku zaplanowane jest na koniec I kwartału 2014 roku.

Willa na Harfowej to nowoczesny budynek o zróżnicowanej wysokości, którego elegancję podkreśla kamienny cokół wokół parteru, dyskretnie boniowana, jasna elewacja oraz przeszklone balkony dodające lekkości i światła. Znajdzie się w nim 90 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 28,97 m2 do 84,85 m2 i funkcjonalnym rozkładzie wnętrz, umożliwiającym optymalne dostosowanie lokalu do potrzeb jego mieszkańców. Wszystkie mieszkania będą doskonale oświetlone, dzięki korzystnemu usytuowaniu budynku względem stron świata. Okna o niskim współczynniku przenikania ciepła zapewnią oszczędność energii, wpisując się w założenia nowoczesnego projektu, wykorzystującego nowoczesne rozwiązania ekologiczne w budownictwie. W inwestycji zaprojektowano również system wykorzystywania wody deszczowej m.in. do podlewania terenów zielonych na osiedlu, dzięki czemu mieszkańcy zaoszczędzą w budżecie domowym nawet do kilkuset złotych rocznie.

Obecnie w sprzedaży znajduje się 31 mieszkań, w metrażach od 28,97 do 84,85, których przedział cenowy kształtuje się od 8100 zł/m2 do 9400 zł/m2. Są to lokale jedno-, dwu-, trzy- i cztero pokojowe o funkcjonalnych rozkładach. Każde mieszkanie jest doświetlone i posiada przestronny balkon, a w przypadku mieszkania czteropokojowego - obszerny taras wliczony w cenę mieszkania.

Budynek oraz znajdujące się w nim mieszkania zostały zaprojektowane w zgodzie z zasadami Feng Shui. Umiejscowienie budynku, lokalizacja głównego wejścia oraz wjazdu do garażu, a także położenie lokali komercyjnych maksymalnie wykorzystuje „przyjazną człowiekowi energię”. Korzystny rozkład mieszkań i odpowiednia wysokość pomieszczeń zapewnia swobodny przepływ pozytywnej energii.

fot. mat. prasowe

Willa na Harfowej - Wizualizacja 1

Willa na Harfowej to inwestycja realizowana przez Dom Development SA u zbiegu ulic Harfowej i Włodarzewskiej na warszawskiej Ochocie, w pobliżu Parku Szczęśliwickiego.


Willa na Harfowej znajduje się w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego, dlatego jej otoczenie będzie stanowiła starannie przemyślana roślinność o zróżnicowanej fakturze oraz bogactwie odcieni, stanowiąca jego przedłużenie. W trosce o środowisko naturalne na piątej kondygnacji zaprojektowano tzw. zielony dach. To nowatorskie rozwiązanie wpisuje się w nurt proekologiczny, przyczyniając się również do dodatkowego ocieplenia budynku.

fot. mat. prasowe

Willa na Harfowej - Wizualizacja 2

Willa na Harfowej znajduje się w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego, dlatego jej otoczenie będzie stanowiła starannie przemyślana roślinność o zróżnicowanej fakturze oraz bogactwie odcieni, stanowiąca jego przedłużenie.


 

1 2

następna

Zobacz także


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.