eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Rusza budowa inwestycji mieszkaniowej Orzechowa w Warszawie

Rusza budowa inwestycji mieszkaniowej Orzechowa w Warszawie

2024-02-14 13:34

Rusza budowa inwestycji mieszkaniowej Orzechowa w Warszawie

Orzechowa - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Wystartowała budowa inwestycji mieszkaniowej "Orzechowa" w dzielnicy Włochy w Warszawie. Najnowszy projekt belgijskiego dewelopera, GH Development, dostarczy na stołeczny rynek 114 mieszkań i 7 lokali usługowych. Osiedle ma zostać oddane na początku 2026 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma SPS Construction.

Przeczytaj także: Kolejny etap Royal Residence na warszawskim Wilanowie już w sprzedaży

Osiedle "Orzechowa" powstanie przy ulicy Orzechowej 3 w warszawskiej dzielnicy Włochy. Tą dynamicznie rozwijającą się część miasta charakteryzuje dobra infrastruktura usługowo-edukacyjna. Inwestycja jest zlokalizowana w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej, zapewni dogodny dojazd do centrów biurowych, galerii handlowych oraz pozostałych dzielnic Warszawy.

Projekt Orzechowa dostarczy 114 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań. W ofercie znajdą się lokale od 1 do 4 pokoi o zróżnicowanych metrażach od 25 do 82 m kw. Projektanci zadbali, aby każde mieszkanie charakteryzował ustawny układ pomieszczeń oraz dobre doświetlenie światłem dziennym. Dodatkowo każdy lokal, w zależności od swojego położenia, będzie posiadać balkon, loggię lub ogródek. W budynku znajdzie się także wygodny parking podziemny. Dla dodatkowego komfortu użytkowników, na parterze budynku zaprojektowano lokale handlowo-usługowe.

fot. mat. prasowe

Orzechowa - wizualizacja

Projekt Orzechowa dostarczy 114 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań.


Poza uruchomionymi już projektami GH Development pracuje nad przygotowaniem kolejnych inwestycji w stolicy. Firma realizuje strategię biznesową opartą o nowoczesne i innowacyjne inwestycje mieszkaniowe w atrakcyjnych lokalizacjach W Warszawie GH Development planuje zbudować ponad 2100 mieszkań. Deweloper powiększa także zasoby posiadanych gruntów pod realizację nowych inwestycji.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Rusza budowa inwestycji mieszkaniowej Orzechowa w Warszawie

    karolinka / 2024-02-19 13:44:25

    Wilanów jest ok, będzie tam niedługo nawet tramwaj ale ja wolę mieszkać na Białołęce, tam jest moim zdaniem fajniej, spokojniej, dużo terenów zielonych i fajne osiedle zakątek harmonia tam powstaje odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: