eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Dom na Bartyckiej - nowe mieszkania na Mokotowie

Dom na Bartyckiej - nowe mieszkania na Mokotowie

2017-08-09 13:16

Dom na Bartyckiej - nowe mieszkania na Mokotowie

Dom na Bartyckiej - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Dom Development S.A. szykuje nowe mieszkania na Mokotowie. Dom na Bartyckiej to kaskadowy budynek o wysokości od 3 do 5 pięter, a w nim 127 mieszkań oraz 4 lokale przeznaczone na działalność usługową. Inwestycja położona jest w pobliżu rozległych, nadwiślańskich terenów zielonych i Portu Czerniakowskiego. Jej zakończenie zaplanowano na IV kwartał nadchodzącego roku.

Przeczytaj także: Osiedle Forma. Nowa oferta Dom Development

Jak informuje Dom Development, Dom na Bartyckiej uzupełni portfolio firmy o kolejne 4 lokale usługowe oraz 127 mieszkań o powierzchniach od 29,6 mkw. do 113,4 mkw. Każde z nich będzie miało balkon, a w przypadku parteru - przydomowy ogródek w cenie lokalu. Ceny rozpoczynają się od 7 470 zł, a górny pułap cenowy to 9 350 zł. Dla zmotoryzowanych mieszkańców inwestycji przygotowano 178 miejsc garażowych - standardowe to koszt rzędu 34 000 zł, a miejsca ze schowkiem jest o 10 000 zł droższe. Deweloper pomyślał również o 17 komórkach lokatorskich w cenie 14 000 zł.

Mieszkanie oferowane w ramach inwestycji Dom na Bartyckiej mogą zostać wykończone „pod klucz”. Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development przygotował dla chętnych szeroki wybór aranżacji na bazie kilkuset wariantów materiałowych, sprzętowych oraz kolorystycznych.

Za projekt osiedla odpowiedzialna jest pracownia DAP Piątek. Mieszkania powinny być gotowe do odbioru w IV kwartale nadchodzącego roku.

ATRAKCJE W POBLIŻU DOMU NA BARTYCKIEJ


Nowe mieszkania na Mokotowie gwarantują pobliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych, wśród których można wymienić chociażby wały wiślane ze ścieżkami rowerowymi i spacerowymi, biegnącymi aż do Powsina. W nadwiślanym Porcie Czerniakowskim, oferującym rejsy po rzece można skorzystać z wypożyczalni kajaków czy łodzi. Port oferuje także warsztaty i szkolenia m.in. żeglarskie i kajakowe. Na terenie portu znajduje się również nowoczesny Wake Park, który składa się z toru wodnego oraz wyciągu do nart wodnych i wakeboardingu.

W sąsiedztwie Portu znajduje się WTS Deski z kortami tenisowymi i sale do gry w squasha oraz hala Torwar, miejsce znane z największych wydarzeń sportowych i koncertów.
W pobliżu inwestycji mieszkańcy znajdą także kluby fitness, siłownie.

W bliskim sąsiedztwie Domu na Bartyckiej i Trasy Siekierkowskiej znajduje się znany z bogatej oferty artystyczno-kulturalnej Dom Kultury Dorożkarnia, w którym odbywają się liczne zajęcia, głównie dla dzieci i młodzieży. m.in. teatralne, taneczne czy muzyczne.

Spacerując ulicą Bartycką mieszkańcy Domu na Bartyckiej mogą dojść do Łazienek Królewskich (trasa ok. 2 km). Szkoły, sklepy i usługi w pobliżu nowego osiedla zapewnią wysoki komfort codziennego życia.

fot. mat. prasowe

Dom na Bartyckiej - wizualizacja 2

W ofercie znajdzie się 131 lokali w budynku o kaskadowym kształcie o wysokości od 3 do 5 pięter.


LOKALIZACJA DOMU NA BARTYCKIEJ i KOMUNIKACJA


Lokalizacja w pobliżu ulicy Czerniakowskiej, jednej z głównych arterii miasta, umożliwia szybki dojazd do pracy czy szkoły. Wszystko dzięki doskonałej infrastrukturze i licznym węzłom komunikacyjnym Śródmieścia i Mokotowa. Komunikacja miejska w tym rejonie pozwoli na łatwy dojazd do dowolnej części miasta – naprzeciwko Domu na Bartyckiej znajduje się przystanek autobusowy linii 108 i 167, z którego bezpośrednio można dojechać w kilkanaście minut do Placu Trzech Krzyży (108) oraz do stacji Metro Pole Mokotowskie (167).

Okolice ulicy Bartyckiej to zmieniający swoje oblicze dobrze znany zakątek Warszawy.

W nowych budynkach powstają sklepy i restauracje. W lipcu 2017 r. rozpoczęto remont ulicy Bartyckiej, obecnie zakończony został I etap, w ramach którego wymieniono nawierzchnię. Prace te mają przedłużyć trwałość jezdni o kilka lat, do czasu wykonania kompleksowej przebudowy ulicy.
Ulica Bartycka to szczególne miejsce znajdujące się na granicy Śródmieścia i Mokotowa, doskonale skomunikowane z centrum. Łączy ona dynamicznie zmieniające się miasto z rozległymi terenami zielonymi i ścieżkami rekreacyjnymi nad Wisłą. Dom na Bartyckiej to kameralna inwestycja, o nowoczesnej architekturze. W pobliżu nowo powstającego osiedla znajdują się liczne atrakcje sportowe, kulturalne i tereny rekreacyjne. Nowe miejsce na mapie Warszawy może być ciekawym wyborem dla tych, którzy pragną zamieszkać blisko centrum i jednocześnie cieszyć się tym, co do zaoferowania ma ten spokojny fragment miasta – powiedział Jarosław Szanajca, Prezes Dom Development S.A.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: