eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Karoliny. Do sprzedaży trafił V etap

Osiedle Karoliny. Do sprzedaży trafił V etap

2018-03-05 09:30

Osiedle Karoliny. Do sprzedaży trafił V etap

Osiedle Karoliny - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Przy ulicy Karoliny, w obrębie północnej części stolicy Górnego Śląska, trwają prace związane z realizacją nowego osiedla mieszkaniowego. W ramach inwestycji Activ Investment powstanie pięć budynków wielorodzinnych, które dostarczą na katowicki rynek niemal 300 lokali mieszkalnych. Deweloper poinformował właśnie o rozpoczęciu sprzedaży 91 mieszkań powstających w ramach V etapu inwestycji. Ceny rozpoczynają się od 4950 zł/m².

Przeczytaj także: III etap Osiedla Karoliny w Katowicach już w sprzedaży

Osiedle Karoliny powstaje w położonych tuż obok centrum Katowic Bogucicach, w odległości zaledwie 1,5 km od Spodka. W ramach inwestycji powstanie pięć budynków mieszkalnych, a w nich około 300 mieszkań. Deweloper zadbał również o otoczenie nieruchomości, która posiadać będzie własną zieleń, alejki spacerowe oraz plac zabaw dla dzieci.

Dwa etapy w sprzedaży


Obecnie w ofercie dewelopera znajdują się mieszkania należące do etapu III. którego sprzedaż uruchomiono pod koniec minionego roku oraz etapu V, którego przedsprzedaż rozpoczęła się na początku lutego br.

Mieszkania na Osiedlu Karoliny cieszą się niemalejącą popularnością wśród katowiczan. W etapie III sprzedanych jest już 75% mieszkań, natomiast w etapie V mimo, iż od momentu wprowadzenia do oferty na rynek minął niecały miesiąc, sprzedanych jest już kilkanaście mieszkań. – mówi Monika Kudełko z działu marketingu Activ Investment.
– Dobra sprzedaż, to przede wszystkim dobrze zaprojektowane mieszkania w dobrych cenach. Obecnie najbardziej poszukiwane są kompaktowe mieszkania, czyli takie o niewielkiej powierzchni, ale z dostateczną liczbą oddzielnych pomieszczeń. W naszej ofercie właśnie takie się znajdują: 2-pokojowe o powierzchni 31 m² lub czy 3 -pokojowe o powierzchni 47m². Oczywiście posiadamy także bardziej standardowe i przestronne lokale o mniejszej ilości pokoi, więc każdy znajdzie u nas coś dla siebie – dodaje.

Zakończenie budowy III oraz V etapu inwestycji zaplanowano na III oraz IV kwartał 2019 roku.

fot. mat. prasowe

Osiedle Karoliny - wizualizacja

W piątym budynku powstanie 91 mieszkań w cenach od 4950 zł/m².


Dobra lokalizacja to podstawa


Osiedle Karoliny jest propozycją skierowaną szczególnie do klientów poszukujących komfortu życia. W ofercie odpowiednie lokale mogą znaleźć dla siebie zarówno single czy pary, jak i rodziny z dziećmi, które docenią połączenie kameralnego charakteru inwestycji z korzyściami płynącymi z bliskości centrum.

Ulica Katowicka, do której bezpośrednio przylega ul. Karoliny, zapewni szybki dojazd do Ronda gen. Jerzego Ziętka, które wraz z Spodkiem oddalone jest od osiedla zaledwie o 1,5 km. Od Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP inwestycje dzielić będzie zaledwie 700 m a Uniwersytet Śląski 2,2 km, dzięki czemu małe mieszkania, których jest przewaga w inwestycji doskonale nadają się pod wynajem.

Inwestycję realizuje Activ Investment, firma jest deweloperem działającym na rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Firma ma na koncie udane inwestycje w Krakowie, Wrocławiu, Zabrzu, Gliwicach i Katowicach w których powstało łącznie prawie 4500 mieszkań.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: