eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Apartamenty Włodarzewska 70. Wille miejskie na Ochocie

Apartamenty Włodarzewska 70. Wille miejskie na Ochocie

2019-05-22 10:22

Apartamenty Włodarzewska 70. Wille miejskie na Ochocie

Apartamenty Włodarzewska 70 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Warszawska Ochota, pobliskie sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego. To właśnie pod tym adresem pną się w górę Apartamenty Włodarzewska 70. Nowa inwestycja z portfolio Dom Development to 9 dwupiętrowych willi miejskich, w których powstaną 102 apartamenty o powierzchniach od 26,7 do 135,4 mkw. Plany dewelopera zakładają, że mieszkania będą gotowe w ostatnim kwartale nachodzącego roku.

Przeczytaj także: Nova Bluszczańska. Ponad 200 nowych mieszkań na Mokotowie

Niezaprzeczalnym atutem Apartamentów Włodarzewska 70 jest lokalizacja. Inwestycja powstaje bowiem w najbardziej zielonej części Ochoty, a od centrum dzieli ją zaledwie kilkanaście minut podróży. Tyle samo zajmie spacer do malowniczego 30-hektarowego Parku Szczęśliwieckiego, który oferuje m.in.stok narciarski z wyciągiem, baseny, plac zabaw oraz inne obiekty sportowe.
Apartamenty Włodarzewska 70 to obok Osiedla pod Różami, Apartamentów Park Szczęśliwicki i Apartamentów Włodarzewska 30 nasza kolejna prestiżowa inwestycja w rejonie ul. Włodarzewskiej na warszawskiej Ochocie. Nowo budowane wille miejskie powstają w otoczeniu zieleni i infrastruktury sprzyjającej rekreacji, a jednocześnie zlokalizowane są 10 minut od centrum Warszawy – powiedział Jarosław Szanajca, Prezes Dom Development S.A.

fot. mat. prasowe

Apartamenty Włodarzewska 70


Połączenie stylu, nawiązującego do przedwojennego warszawskiego modernizmu, z nowoczesną estetyką ma sprawiać, że Apartamenty Włodarzewska 70 wpisywać będą się w krajobraz Ochoty.

W budynkach zastosowano szlachetne materiały wykończeniowe, w tym piaskowiec czy ozdobne tynki na elewacjach. Wille miejskie będą posiadały przestronne, drewniane okna zapewniające doskonałe doświetlenie mieszkań. Jasne, eleganckie elewacje i szklane balustrady pięknie wkomponują się w zieleń w częściach wspólnych inwestycji.

Specjalnie dla przyszłych mieszkańców zaprojektowane zostało 150-metrowe pomieszczenie przeznaczone na klub mieszkańca. Dbając o komfort mieszkańców i zagospodarowanie maksymalnej powierzchni przeznaczonej do rekreacji na terenie osiedla, stworzona zostanie hala garażowa (130 miejsc) z jednym wjazdem od strony ul. Włodarzewskiej. Dzięki temu na terenie wspólnym osiedla nie znajdzie się ani jeden samochód. W pobliżu powstających willi miejskich znajdują się szkoły i przedszkola, żłobek, kampusy uniwersyteckie, galerie handlowe (Blue City, Atrium Reduta), kina, teatry (Och-Teatr, Teatr Ochoty) i liczne punkty usługowe.

W ramach inwestycji powstanie 9 ekskluzywnych dwupiętrowych willi miejskich, w których znajdą się 102 apartamenty o powierzchniach od 26,7 do 135,4 mkw. Wysokie apartamenty od 2,8 do 3,0 metrów oraz ich dogodne rozkłady dadzą wiele możliwości aranżacji przestrzeni.

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: