eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › INPRO S.A. rozpoczyna sprzedaż mieszkań na osiedlu RYTM w Gdańsku

INPRO S.A. rozpoczyna sprzedaż mieszkań na osiedlu RYTM w Gdańsku

2021-07-05 10:42

INPRO S.A. rozpoczyna sprzedaż mieszkań na osiedlu RYTM w Gdańsku

Osiedle RYTM w Gdańsku © fot. mat. prasowe

Rusza sprzedaż mieszkań w inwestycji osiedle RYTM w Gdańsku. Nowa inwestycja INPRO S.A. powstanie w dzielnicy Matarnia. W jej ramach oddane zostaną dwa budynki oferujące łącznie 105 mieszkań. Ceny zaczynają się od od 10 260 zł/mkw. brutto. Planowany termin zakończenia budowy to lipiec 2023 roku.

Przeczytaj także: Nowe mieszkania w Gdańsku. Robyg buduje Nowe Stogi

Dwa nowoczesne budynki o zróżnicowanej wysokości 5 i 6 kondygnacji połączone zostaną szklanym łącznikiem. W ramach tej inwestycji powstanie 105 mieszkań o powierzchniach od 38,7 do aż 118,9 m2. Mieszkania położone na parterze mają ogródki, a pozostałe - balkony. Lokale na najwyższym pietrze będą miały dostęp do dużych, prywatnych tarasów na dachach budynków. W ramach osiedla RYTM oferowane są również 2 lokale usługowe położone na parterze jednego z budynków.

Na terenie inwestycji powstanie 2-poziomowa hala garażowa, która pomieści łącznie 126 samochodów. Naziemny parking będzie obejmował 6 miejsc postojowych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji dwie wózkarnie, pomieszczenia dla jednośladów mieszczące łącznie 55 rowerów, a także 36 boksów do przechowywania rzeczy. Dodatkowo na parterze budynku zaprojektowano dostępną dla wszystkich mieszkańców salę fitness oraz klub stanowiący idealne miejsce do wypoczynku czy integracji z sąsiadami. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców inwestycja będzie monitorowana.

fot. mat. prasowe

Osiedle RYTM w Gdańsku

W ramach kompleksu powstaną dwa nowoczesne budynki oferujące łącznie 105 mieszkań w cenie od 10 260 zł/mkw. brutto.


Kompleks powstaje przy ulicy majora Mieczysława Słabego w dzielnicy Matarnia w Gdańsku. Osiedle jest doskonale skomunikowane z całą aglomeracją trójmiejską. Zaledwie 4 minuty drogi pieszo od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy obsługujący linię 110, dzięki której można bezpośrednio dojechać m.in. na port lotniczy oraz w kierunku Gdańska Wrzeszcza mijając po drodze np. Galerię Bałtycką. W zasięgu zaledwie niespełna 2 km od terenu osiedla położona jest stacja kolejowa PKM Gdańsk Matarnia, która pozwoli na wygodne przemieszczanie się do innych rejonów Trójmiasta. W pobliżu inwestycji znajduje się także wjazd na Trójmiejską Obwodnicę.

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się Szkoła Podstawowa nr 7 wraz z wielofunkcyjnym boiskiem, a także przedszkole, co będzie stanowiło duże udogodnienie dla wszystkich rodzin z małymi dziećmi. W najbliższej okolicy funkcjonuje także Park Handlowy Matarnia z licznymi restauracjami, lokalami usługowymi oraz sklepami, takimi jak Ikea, Auchan czy OBI. W ramach zaledwie 3-minutowego spaceru można dojść do lasu, przynależącego do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
Planując inwestycję RYTM, chcieliśmy zapewnić przyszłym mieszkańcom maksymalną wygodę. Zaproponowaliśmy liczne udogodnienia, które zapewnią zarówno przestrzeń do wypoczynku, aktywnego spędzania czasu, a tym samym umożliwią osiągnięcie wszystkim tak potrzebnego idealnego życiowego balansu. Bliskość bogatej infrastruktury handlowej i usługowej harmonijnie współgrać będzie jednocześnie z łatwym dostępem do natury. To pozwoli wszystkim na komfortowe życie we własnym RYTMie – mówi Rafał Zdebski, Dyrektor Handlowy INPRO S.A.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Proconcept, a funkcję Generalnego Wykonawcy pełni INPRO S.A. Ceny lokali zaczynają się od 10 260 zł brutto za metr kwadratowy. Planowany termin zakończenia inwestycji to lipiec 2023 roku.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: