eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Ogrody Staromiejskie we Wrocławiu - rusza sprzedaż mieszkań

Ogrody Staromiejskie we Wrocławiu - rusza sprzedaż mieszkań

2024-03-04 13:02

Ogrody Staromiejskie we Wrocławiu - rusza sprzedaż mieszkań

Ogrody Staromiejskie - wizualizacja 2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Apsys rusza ze sprzedażą mieszkań w inwestycji Ogrody Staromiejskie we Wrocławiu. Do oferty trafiło 66 apartamentów o powierzchni od 25 do 120 mkw.

Przeczytaj także: Osiedle Lokum Porto we Wrocławiu z nowymi mieszkaniami

Ogrody Staromiejskie to inwestycja położona w ścisłym centrum miasta – ok. 5 minut drogi pieszej od Dworca PKP, 10 minut od Parku Staromiejskiego i 12 minut od Rynku Starego Miasta. Inwestycja jest zlokalizowana blisko placówek edukacyjnych, sklepów i centrum handlowego.

To, co wyróżnia inwestycję to zaplanowane na terenie całej inwestycji ogrody miejskie. W kompleksie powstaną zielone dziedzińce z miejscami do odpoczynku dla mieszkańców oraz multisensoryczny placyk zabaw. Projekt terenów zielonych przewiduje wykorzystanie rodzimych gatunków. Posadzone zostaną m.in. brzozy, derenie, paprocie, łąki kwietne.

fot. mat. prasowe

Ogrody Staromiejskie - wizualizacja 1

Budynki będą miały od 5 do 7 kondygnacji.


W Ogrodach Staromiejskich powstanie 66 lokali o bardzo zróżnicowanym metrażu. Od niewielkich 25-metrowych mieszkań aż po 120-metrowe dwukondygnacyjne apartamenty. Do części lokali przyporządkowane zostały balkony, portfenetry i prywatne ogródki, inne będą miały prywatne tarasy na dachu. Dodatkowym atutem jest ponadnormatywna wysokość wybranych mieszkań oraz ich nasłonecznienie, dzięki obecności dużych okien. Budynki będą miały od 5 do 7 kondygnacji. We wszystkich planowane są windy. Dla wygody mieszkańców przewidziano również pomieszczenie do przechowywania rowerów, stojaki oraz miejsce do mycia jednośladów.

fot. mat. prasowe

Ogrody Staromiejskie - wizualizacja 2

W kompleksie powstaną zielone dziedzińce z miejscami do odpoczynku dla mieszkańców oraz multisensoryczny placyk zabaw.


Projekt opracowała znana i ceniona na wrocławskim rynku Pracownia Łapacz Winkowski Architekci, odpowiedzialna za nową jakość takich przestrzeni jak kamienica pałacowa przy ul. Kościuszki czy zabytkowe kamienice przy ul. Przejście Garncarskie.

fot. mat. prasowe

Ogrody Staromiejskie - wizualizacja 3

W Ogrodach Staromiejskich powstanie 66 lokali.


Ogrody Staromiejskie. Apartamenty w centrum Wrocławia to pierwszy z dwóch etapów kompleksowego przedsięwzięcia realizowanego przez Apsys Polska w centrum Wrocławia. Druga część inwestycji – Nowa Stawowa obejmie dwie rewitalizowane zabytkowe kamienice, w których powstaną nowoczesne lofty.

Tak jak wszystkie projekty Apsys, inwestycja będzie realizowana w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju – od etapu projektowania poprzez prace modernizacyjne i budowlane. Standardem Apsys jest certyfikacja ekologiczna już na etapie projektowania – dotyczyć to będzie również inwestycji przy ul. Stawowej.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Ogrody Staromiejskie we Wrocławiu - rusza sprzedaż mieszkań

    narinea / 2024-03-11 14:48:02

    Dużo jest fajnych osiedli we Wrocławiu, uważam że warto w tym roku kupić mieszkanie chociażby na osiedlu Na Opoczyńskiej, tym bardziej że to osiedle położone w ładnej spokojnej okolicy ale co ważne łatwo można dojechać stąd co centrum odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: