eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe Żegrze w Poznaniu

Nowe Żegrze w Poznaniu

2018-08-16 11:10

Nowe Żegrze w Poznaniu

Nowe Żegrze w Poznaniu © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Nowe Żegrze. Pod tą nazwą skrywa się powstający na poznańskich Ratajach kompleks mieszkaniowy. Firmowana przez Agrobex inwestycja składać się będzie z czterech kameralnych budynków wielorodzinnych. Pierwsze mieszkania mają być gotowe w I kwartale nadchodzącego roku.
Nowe Żegrze to zespół czterech czteropiętrowych budynków z podziemną halą garażową. Obecnie kupujący mogą wybierać spośród 132 lokali usytuowanych w budynkach A, B i D: od kompaktowych kawalerek o powierzchni od 35,11 po bardziej przestronne mieszkania dwu- i trzypokojowe o metrażu 58,66 m. kw. Co istotne, deweloper umożliwia łączenie mieszkań w jedno większe np. 4 - pokojowe. Mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków, a do mieszkań zlokalizowanych na piętrze przynależeć będą przestronne balkony. Istnieje również możliwość zakupu komórki lokatorskiej oraz wykończenie „pod klucz”.

Deweloper proponuje trzy pakiety wykończenia mieszkań – „Dynamiczny” „Klasyczny” oraz „Natura”. Każdy z oferowanych pakietów dostępny jest w wersji standard lub standard plus. Na terenie osiedla powstanie wiele elementów, tak istotnej dla komfortu, mieszkańców, tzw. małej architektury, czyli m.in. plac zabaw, siłownia plenerowa, tereny zielone, oświetlenie, chodniki czy ławki. Dostępne będą także naziemne miejsca postojowe. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 6900 zł brutto za m. kw. Termin realizacji budynku D planowany jest na I kwartał 2019 roku, a budynku A i B – III kwartał 2019 roku.
- Prace budowlane przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. Już na początku przyszłego roku pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do budynku D z 24 lokalami. Z kolei niedawno wprowadziliśmy do sprzedaży budynek B z 54 mieszkaniami. Jego realizacja zakończy I etap inwestycji. - mówi Lucyna Jarczyńska, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu firmy Agrobex.

fot. mat. prasowe

Nowe Żegrze - wizualizacja

Nowe Żegrze powstaje u zbiegu ulic Rzeczańskiej i Byteńskiej na poznańskich Ratajach


Osiedle Nowe Żegrze powstanie na Ratajach, czyli we wschodniej części Poznania. Lokalizacja ta umożliwia sprawny i szybki dojazdu do innych części miasta, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (przystanki linii autobusowej i tramwajowej, w tym także linie nocne). W pobliżu znajdują się liczne tereny zielone, ścieżki rowerowe i obiekty sportowe. Nie brakuje także szkół, przedszkoli oraz licznych sklepów i punktów handlowo – usługowych (Biedronka, Lidl, galerie handlowe Posnania i Malta).

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: