eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › City Sfera od ROBYG. Kolejne mieszkania w sprzedaży

City Sfera od ROBYG. Kolejne mieszkania w sprzedaży

2019-11-25 00:30

City Sfera od ROBYG. Kolejne mieszkania w sprzedaży

City Sfera - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Budowane na styku Ochoty, Woli i Włoch osiedle City Sfera powiększa się o 89 mieszkań. Firma ROBYG poinformowała właśnie o rozpoczęciu sprzedaży kolejnego etapu inwestycji. Kupujący mogą wybierać spośród szerokiej gamy metraży - lokale liczyć sobie będą od 30 do 90 m2 i wszystkie standardowo zostaną wyposażone w inteligentny system sterujący.
Jak informuje ROBYG, prace budowlane przy tej fazie City Sfera mają rozpocząć się w II kwartale nadchodzącego roku i potrwać około 1,5 roku - ich planowane zakończenie to ostatni kwartał 2021.

Atutem osiedla City Sfera ma być lokalizacja. Budynki usytuowane są na pograniczu Ochoty, Woli i Włoch, w niedalekiej odległości od centrum miasta. Takie położenie gwarantować ma dogodne połączenie z pozostałymi częściami miasta, a jednocześnie bliskość zieleni.

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w technologię Smart House, którego cena wliczona jest w stawkę za 1 m2. System pozwala m.in. na zdalne sterowanie ogrzewaniem i domową elektroniką, podnosząc komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz - co najważniejsze - pozwalając na obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

Grupa ROBYG wprowadziła też do oferty nowy produkt – mikroapartamenty. Pierwsza tego typu inwestycja powstanie w ramach projektu City Sfera na warszawskiej Woli. W 2 budynkach Modern Space powstaną 402 lokale o metrażach od 18 – 38 m2. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na początek 2020. Takie lokale to atrakcyjna forma inwestycji. Mikroapartamenty mogą być dogodnym rozwiązaniem m.in. dla osób poszukujących wygodnego lokum blisko miejsca pracy, czy podczas studiów z perspektywą dalszego wynajmu po ich zakończeniu.

fot. mat. prasowe

City Sfera - wizualizacja

W ramach projektu City Sfera powstaną również mikroapartamenty


Obecnie w ofercie sprzedażowej Grupy w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu znajduje się około 1900 lokali – jest ona stale uzupełniana o nowe etapy i inwestycje. ROBYG prowadzi już działalność deweloperską w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Posiada też teren inwestycyjny w Poznaniu umożliwiający wybudowanie około 1400 lokali.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • robertgr / 2019-11-29 09:30:00

    Bardzo fajna inwestycja! Sprawdzam zdolność kredytową, bo chciałbym wreszcie zamieszkać na swoim, a nie wynajmować – koszt wychodzi podobny… Jak się uda, to City Sfera będzie moim pierwszym wyborem odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: