eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Mokka na warszawskim Mokotowie

Osiedle Mokka na warszawskim Mokotowie

2015-06-23 11:11

Osiedle Mokka na warszawskim Mokotowie

Osiedle Mokka na Służewcu © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

Na Służewcu Przemysłowym w III kwartale 2015 r. rozpocznie się budowa osiedla MOKKA. Inwestycja realizowana przez firmę OKAM Capital zaoferuje około 300 nowoczesnych mieszkań, których ceny zaczynają się od 7100 zł/m2. Na terenie osiedla znajdzie się między innymi parking dla samochodów elektrycznych, lokale handlowo-usługowe oraz klub mieszkańców. Ruszyła już przedsprzedaż mieszkań.

Przeczytaj także: Osiedle Franciszkańskie w Katowicach – rusza kolejny etap

Inwestycja powstanie przy ulicy Konstruktorskiej 7 w północnej części Służewca Przemysłowego – poddzielnicy warszawskiego Mokotowa. Otwarcie Południowej Obwodnicy Warszawy oraz południowego odcinka trasy N-S wraz z węzłem „Marynarska” dodatkowo zwiększa atrakcyjność tej lokalizacji. W pobliżu znajduje się też mokotowskie zagłębie biznesowe.

Budynki mieszkaniowe powstaną na działce o powierzchni blisko 9 tys. m2. W ramach nowego projektu mieszkaniowego szacowanego na ponad 20 tys. m2 powierzchni użytkowej powstaje około 300 mieszkań usytuowanych w dwóch 9-kondygnacyjnych budynkach. Większość z nich będą stanowić lokale dwupokojowe o powierzchni nie większej niż 45 mkw..

Do dyspozycji mieszkańców znajdzie się między innymi eleganckie lobby, wewnętrzny dziedziniec, parking dla samochodów elektrycznych oraz klub mieszkańców. Budowa inwestycji rozpoczyna się w III kwartale 2015 roku, a zakończy w 2017 r. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 7100 zł/m2. Zespół apartamentowy został zaprojektowany przez pracownię HRA Architekci.

W budynku znajdzie się także niewielka powierzchnia handlowa, w której mieszkańcy znajdą lokale usługowe.

MOKKA nie jest jedyną inwestycją OKAM Capital na Służewcu Przemysłowym. Inwestor jest również właścicielem działki przy ul. Woronicza 33B, gdzie w ramach inwestycji VISTA powstanie ok. 300 apartamentów o większej powierzchni niż w projekcie MOKKA. Przedsprzedaż apartamentów rozpoczyna się w lipcu tego roku. Biura sprzedaży obu inwestycji znajdować się będą przy ul. Woronicza 33.

fot. mat. prasowe

Osiedle Mokka

Inwestycja zaoferuje około 300 mieszkań


oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: