eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Dom Development buduje Osiedle Idylla we Wrocławiu

Dom Development buduje Osiedle Idylla we Wrocławiu

2018-06-08 12:35

Dom Development buduje Osiedle Idylla we Wrocławiu

Osiedle Idylla - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Wrocławskie Stabłowice, ulica Stabłowicka. To właśnie pod tym adresem pnie się w górę Osiedle Idylla. I etap nowej inwestycji spółki z Grupy Dom Development dostarczy na dolnośląski rynek 83 mieszkania usytuowane w dwóch (dwu- i czteropiętrowych) budynkach. Autorem projektu jest Pracownia AP Szczepaniak. Termin przekazania mieszkań zaplanowano na IV kwartał nadchodzącego roku.

Przeczytaj także: Kolejne mieszkania na Osiedlu Diamentowym w Koninie

Osiedle Idylla powstaje na terenie malowniczej i kameralnej części Wrocławia. W pobliżu nie brakuje terenów zielonych i tras rowerowych, ale również dostępu do infrastruktury transportowej oraz zaplecza edukacyjnego.

I etap inwestycji to 83 mieszkania, od lokali typu studio po przestronne 4 pokoje, o powierzchni od 34,28 mkw. do 88,25 mkw. Wszystkie posiadać będą loggie, balkony lub tarasy z ogródkami. Ceny rozpoczynają się od 211 541 zł.

Deweloper nie zapomniał również o zmotoryzowanych, dla których przygotowanych zostanie 110 miejsc garażowych. Ceny miejsc postojowych zaczynają się od 9 500 zł. Dodatkowo w budynkach przewidziano kilka komórek lokatorskich w cenie od 6 180 zł. Na terenie inwestycji, zaplanowano funkcjonalne stojaki na rowery oraz bezpieczne place zabaw dla najmłodszych.

Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania „pod klucz”.
Stopniowo zwiększamy obecność we Wrocławiu, Idylla to kolejny projekt, tym razem w kameralnej, malowniczej okolicy Wrocławia. Stabłowice to zachodnia część Wrocławia, która w ostatnich latach szybko się rozwija. Bliskość stacji kolejowej Wrocław - Pracze gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta. W 2017 r. w tej części miasta otwarto największy we Wrocławiu zespół szkolno–przedszkolny. Miłośnicy spacerów i jazdy na rowerze znajdą tu liczne tereny zielone w okolicy i trasy rowerowe. Tworzymy przestrzeń, w której mieszkańcy będą odpoczywać po aktywnym dniu pracy – mówi Iwona Kołodziejczyk, Prezes Zarządu Dom Development Wrocław Sp. z o.o.

fot. mat. prasowe

Osiedle Idylla - wizualizacja

W I etapie inwestycji zaoferowano 83 mieszkania


OTOCZENIE I LOKALIZACJA


Idylla położona jest wśród terenów zielonych, stawów oraz licznych tras rowerowych, co pozwoli mieszkańcom na rekreację na świeżym powietrzu.

Rozbudowana komunikacja w pobliżu Idylli pozwala sprawnie dotrzeć do centrum jak i innych części Wrocławia. Tuż przy inwestycji (3 minuty drogi) znajduje się przystanek autobusowy, z kolei stacja kolejki podmiejskiej - Wrocław Pracze, oddalona jest o kilkanaście minut pieszo od osiedla. Komunikacja do centrum miasta kolejką podmiejską zajmuje ok. 15 minut.

Wraz z budową kolejnych osiedli rozbudowuje się także infrastruktura handlowo–usługowa oraz edukacyjna. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Idylla znajduje się przedszkole, a dojście do nowo oddanej szkoły podstawowej zajmuje zaledwie kilka minut.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: