eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Park Skandynawia: ruszyła przedsprzedaż II etapu

Park Skandynawia: ruszyła przedsprzedaż II etapu

2019-04-11 09:23

Park Skandynawia: ruszyła przedsprzedaż II etapu

Park Skandynawia - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Warszawa, Praga Południe, ulica Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Pobliskie sąsiedztwo Trasy Siekierkowskiej oraz ulicy Ostrobramskiej. To właśnie pod tym adresem powstanie drugi etap Parku Skandynawia spółki mieszkaniowej Skanska. Przedsprzedaż lokali już ruszyła. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 210 mieszkań o powierzchniach od 29 do 95 mkw. zlokalizowanych w dwóch 7- i 9-kondygnacyjnych budynkach.

Przeczytaj także: Osiedle Przy Jeziorach. Nowe mieszkania w Poznaniu

Lokalizacja


Prawobrzeżna Praga Południe cieszy się wśród nabywców mieszkań niesłabnącym zainteresowaniem. To właśnie w jej obrębie powstaje Park Skandynawia. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w sąsiedztwie Trasy Siekierkowskiej, ul. Ostrobramskiej oraz przystanków aż 11 linii autobusowych. Okoliczna infrastruktura, w tym ścieżki rowerowe, siłownia, kręgielnia, basen, liczne sklepy, apteki, centrum handlowe Promenada oraz zaplecze edukacyjne tworzą niewątpliwie przyjazne środowisko do mieszkania. Praga-Południe to również bogata oferta kulturalna i rozrywkowa, spośród której praktycznie każdy może wybrać coś dla siebie.

Skandynawski duch


Projekt Parku Skandynawia powstał w pracowni snMoonStudio, która zadbała, aby jasna kolorystyka elewacji przywodziła na myśl typowo skandynawskiego ducha. Jak zapewnia deweloper, wszystkie dostępne lokale mają przemyślany, funkcjonalny układ. Duże, odpowiednio wkomponowane w projekt okna zapewniają optymalne doświetlenie mieszkań. W ramach osiedla mieszkańcy będą tu mieli do dyspozycji garaż z komórkami i boksami rowerowymi, a także naziemne miejsca postojowe i stojaki dla rowerów. Poruszanie po osiedlu osobom z niepełnosprawnościami, jak i rodzicom z małymi dziećmi, ułatwią odpowiednie podjazdy. Wybrane lokale na parterze będą miały własne ogródki. W ofercie jest także mieszkanie z tarasem na dachu.
Ponieważ I etap jest już prawie wyprzedany, do naszej oferty wprowadzamy kolejne mieszkania w ramach II etapu osiedla Park Skandynawia. Wszystkie nasze inwestycje wyróżnia dbałość o komfort i zdrowie mieszkańców oraz troska o środowisko naturalne. Korzystamy wyłącznie ze zdrowych materiałów wykończeniowych i wprowadzamy na osiedla energooszczędne rozwiązania, takie jak czujniki ruchu czy też oświetlenie LED w częściach wspólnych. Nasze zrównoważone podejście potwierdzają certyfikaty środowiskowe BREEAM. Będziemy się o niego ubiegać także w przypadku II etapu Parku Skandynawia – mówi Aleksandra Goller, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w spółce mieszkaniowej Skanska.

Przestrzeń wypełniona relaksującą zielenią


Przestrzeń osiedla zorganizowana zgodnie ze skandynawskim porządkiem: funkcjonalnie, prosto i intuicyjnie. Część wspólna, w tym patia pomiędzy budynkami, wypełniona będzie drzewami, krzewami oraz różnorodnymi, staranie dobrane gatunkami roślin. Znajdzie się też tam przyjazne miejsce rekreacji wyposażone w atestowane urządzenia.
Ze szczegółami oferty II etapu Parku Skandynawia, podobnie, jak i innymi inwestycjami mieszkaniowymi Skanska, można zapoznać się odwiedzając nasze biuro sprzedaży zlokalizowane bezpośrednio przy osiedlu Park Skandynawia lub Home Center znajdujący się w biurowcu Spark w Warszawie przy al. “Solidarności” 173 – dodaje Aleksandra Goller, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w spółce mieszkaniowej Skanska.

fot. mat. prasowe

Park Skandynawia - wizualizacja

Do sprzedaży trafiło 210 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach


Cechy projektu:


  • dwa budynki: 85 i 125 mieszkań
  • zróżnicowana bryła: 7 i 9 kondygnacji
  • metraże: od 29 do 95 mkw.
  • liczba miejsc parkingowych: 117 i 128
  • standardowa wysokość pomieszczeń: 2,70 m
  • termin zakończenia budowy: styczeń 2021 r.
  • projekt: pracownia snMoonStudio
  • generalny wykonawca: Skanska S.A.

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: