eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe mieszkania w Łodzi. Trei buduje Osiedle Kraft

Nowe mieszkania w Łodzi. Trei buduje Osiedle Kraft

2020-03-30 13:26

Nowe mieszkania w Łodzi. Trei buduje Osiedle Kraft

Osiedle Kraft © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Nowe mieszkania w Łodzi. Na granicy Bałut i Polesia powstanie osiedle Kraft. To druga inwestycja mieszkaniowa w portfolio Trei Real Estate Poland - dewelopera który był znany w naszym kraju głównie z parków handlowych. W ofercie sprzedażowej pojawiły się właśnie 104 mieszkania realizowane w ramach I fazy prac, której start zaplanowano na III kwartał br.

Przeczytaj także: Archicom rozbudowuje Poleskie Ogrody w Łodzi. 116 nowych mieszkań

Sprzedaż I etapu drugiego w dorobku Trei osiedla mieszkaniowego właśnie się rozpoczęła. Zwieńczy ją powstanie dwóch budynków (3- i 6-kondygnacyjnego) ze 104 nowymi mieszkaniami o powierzchniach od 25 do 87 mkw. - od kompaktowych kawalerek poprzez lokale dwu- i trzypokojowe, po przestronniejsze cztery pokoje. Wszystkie będą posiadać balkony lub tarasy, a mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków. Dla zmotoryzowanych przewidziano hale garażową ze 132 miejscami parkingowymi, a dla najmłodszych - osiedlowy plac zabaw.

Nowe mieszkania powstają przy ul. Traktorowej 50, na granicy Bałut i Polesia, co oznacza, że podróż samochodem do centrum miasta nie powinna zająć więcej niż kwadrans.

W najbliższym sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne tereny zielone, między innymi Park Kielecki, Park im. Stefana Żeromskiego, czy Park im. marszałka Józefa Piłsudskiego. Przyszli mieszkańcy osiedla powinni docenić również komfort związany z dogodnym dostępem do wielu punktów handlowo-usługowych, jednostek medycznych oraz placówek edukacyjnych i sportowych. Tuż obok osiedla znajduje się także przystanek autobusowy.

fot. mat. prasowe

Osiedle Kraft - wizualizacja 1

Osiedle zlokalizowane będzie w dzielnicy Bałuty przy ul. Traktorowej 50


Fasady budynków utrzymane będą w odcieniach bieli i antracytu, których uzupełnieniem będą drewniane panele elewacyjne, szklano-stalowe balustrady balkonów oraz duże okna, zapewniające mieszkańcom dużo naturalnego światła w ciągu dnia.

fot. mat. prasowe

Osiedle Kraft - wizualizacja 2

Wszystkie lokale posiadać będą balkony lub tarasy


Start budowy zaplanowany jest na III kwartał 2020 roku, a oddanie nowych mieszkań do użytkowania - na IV kwartał 2021 roku.

Aby zapewnić maksymalny komfort klientom, Trei prowadzi sprzedaż mieszkań na osiedlu Kraft przy użyciu narzędzi zdalnych, takich jak video czaty z doradcami. Umożliwia także zawarcie umowy rezerwacji lokalu drogą elektroniczną.

fot. mat. prasowe

Osiedle Kraft - wizualizacja 3

W najbliższym sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne tereny zielone


oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Nowe mieszkania w Łodzi. Trei buduje Osiedle Kraft

    karolinka / 2020-05-17 19:45:28

    W Łodzi bardzo atrakcyjne osiedla buduje Atal w różnych lokalizacjach, wiem bo znajomi szukali mieszkania które można kupić z wykończeniem pod klucz a oni mają najlepszą tego rodzaju ofertę odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: