eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe mieszkania w Poznaniu. Kamienica 176 od Virke gotowa

Nowe mieszkania w Poznaniu. Kamienica 176 od Virke gotowa

2021-02-24 12:41

Nowe mieszkania w Poznaniu. Kamienica 176 od Virke gotowa

Kamienica 176, fot.2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Na poznańskim rynku nieruchomości oddana została nowa inwestycja mieszkaniowa. Kamienica 176 to 67 lokali, które powstały przy ulicy 28 Czerwca 1956 r. Deweloper Virke uzyskał właśnie pozwolenie na użytkowanie.

Przeczytaj także: Ruszyła budowa Malta Point w Poznaniu

W inwestycji Kamienica 176 oddano 67 mieszkań o powierzchni od 29 do 76 m kw. Od strony ulicy dostępne są na parterze dwa lokale usługowe. Cechą inwestycji są okazałe przeszklenia. Całości projektu dopełnia wewnętrzny dziedziniec, na którym ulokowana jest dalsza cześć budynku z kolejnymi mieszkaniami. Takie rozwiązanie oferuje mieszkańcom zieloną, spokojną enklawę w centrum miasta. Na poziomie 0 oraz -1 frontowego budynku znajduje się hala garażowa.

fot. mat. prasowe

Kamienica 176, fot.1

Od ulicy dostępne są dwa lokale usługowe.


Wilda to jedna z historycznych dzielnic Poznania, która w ostatnich latach przeżywa prawdziwy rozkwit i jak magnes przyciąga nowych mieszkańców. To tylko jeden z powodów, dla których po raz kolejny zdecydowaliśmy się realizować projekt w tej lokalizacji. Kamienica pod numerem 176 została bardzo dobrze przyjęta ze względu na atrakcyjną strukturę mieszkań, nowoczesny projekt i dobre położenie. – mówi Agata Kaczmarek z firmy Virke. – Choć to kameralny projekt, to dzięki niemu przekroczyliśmy pulę 500 mieszkań wybudowanych w Poznaniu. Aktualnie przygotowujemy się do kolejnej realizacji w stolicy Wielkopolski – dodaje.

fot. mat. prasowe

Kamienica 176, fot.4

Całości projektu dopełnia wewnętrzny dziedziniec.


Za projekt Kamienicy nr. 176 przy ulicy 28 Czerwca 1956r. odpowiada biuro architektoniczne Ultra Architekci, a generalnym wykonawcą inwestycji była spółka Virke.oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Nowe mieszkania w Poznaniu. Kamienica 176 od Virke gotowa

    nikka22 / 2021-03-17 09:06:44

    W Poznaniu to bardzo mi przypadło do gustu osiedle Ptasia 20, jest bardzo ładnie zaprojektowane, bez problemu można kupić dwa miejsca postojowe do jednego mieszkania. odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2020

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: