eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Rynek Wschodni od Quadro Development

Rynek Wschodni od Quadro Development

2022-07-22 13:17

Rynek Wschodni od Quadro Development

Rynek Wschodni - wizualizacja © fot. mat. prasowe

W Poznaniu, na Zawadach, powstanie nowa inwestycja mieszkaniowa od Quadro Development. Rynek Wschodni to kameralny, pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 47 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Inwestycja ma zostać oddana do użytkowania w II połowie 2023 roku.

Przeczytaj także: Murapol Osiedle Ambro w Gdańsku

Inwestycja Rynek Wschodni powstanie u zbiegu ulic Smolna i Główna w Poznaniu. W budynku wielorodzinnym powstanie 47 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchni od 29 do 89 m kw. W przypadku większych lokali mieszkalnych, istnieje możliwość podziału na mniejsze, każdy z osobnym węzłem sanitarnym. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach do dyspozycji są balkony lub tarasy na ostatniej kondygnacji. Do dyspozycji mieszkańców będzie winda. W mieszkaniach znajda się takie udogodnienia jak videodomofony i rolety zewnętrzne we wszystkich oknach lokali parterowych. W ramach inwestycji powstanie także podziemna hala garażowa na 31 samochodów.
Budowa przebiega zgodnie z harmonogramem. Obecnie wykonujemy ściany podziemnej hali garażowej - mówi Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.

Teren inwestycji zostanie w pełni zagospodarowany w zakresie wybrukowanych dróg dojazdowych oraz chodników. Pojawią się również elementy małej architektury. Planowanie zakończenie inwestycji to druga połowa 2023 roku, a ceny rozpoczynają się od 8800 złotych brutto za mkw.

fot. mat. prasowe

Rynek Wschodni - wizualizacja

U zbiegu ulic Smolna i Główna powstaje kameralny pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, a w nim 47 mieszkań o powierzchni od 29 do 89 m kw.


Nasza oferta umożliwia rezerwację mieszkania w rządowym programie „Mieszkanie Bez Wkładu”. Pozwala zakupić lokal mieszkalny na kredyt w sytuacji, kiedy nabywca nie dysponuje wymaganym wcześniej wkładem własnym. Co ważne, ze wsparcia przy zakupie swojego pierwszego M mogą skorzystać rodziny z dziećmi, małżeństwa, pary oraz single - dodaje Marek Smogór.

Lokalizacja inwestycji gwarantuje komfort zamieszkiwania. Rondo Śródka to jedynie kilka minut jazdy samochodem. Sprawnie funkcjonuje także komunikacja miejska, a przystanek autobusowy znajduje się tuż przy realizowanym budynku. Obok inwestycji jest przedszkole oraz Szkoła Podstawowa nr 45. Ponadto, w najbliższej okolicy są do dyspozycji liczne punkty handlowo – usługowe. Miłośnicy aktywności fizycznej mogą liczyć na nadwarciańskie tereny zielone, a tam liczne ścieżki pieszo-rowerowe, w tym popularną Wartostradę.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: