eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › ATAL Zawiślańska Wille Miejskie w Gdańsku już w sprzedaży

ATAL Zawiślańska Wille Miejskie w Gdańsku już w sprzedaży

2024-06-20 00:44

ATAL Zawiślańska Wille Miejskie w Gdańsku już w sprzedaży

ATAL Zawiślańska Wille Miejskie - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

ATAL rozpoczął budowę i sprzedaż mieszkań w inwestycji Zawiślańska Wille Miejskie w Stogach - nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Do oferty trafiły 64 lokale premium w 16 kameralnych budynkach.

Przeczytaj także: ATAL Symbioza w Gdyni już w sprzedaży

W ramach inwestycji dostępne są mieszkania o powierzchni od ok. 44 do 92 mkw. i układach od 2 do 4 pokoi. Ceny za mkw. mieszkania w stanie deweloperskim zaczynają się od 13 900 zł. Za dodatkową opłatą możliwe jest wykończenie mieszkania „pod klucz” w ramach programu ATAL Design.

Wszystkie mieszkania wyposażone będą w przestronne balkony lub przydomowe ogródki. Zaplanowano też rowerownie oraz rodzinne i zadaszone miejsca parkingowe. Zwolennicy e-mobilności będą mieć możliwość wzbogacenia swoich miejsc postojowych o stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

fot. mat. prasowe

ATAL Zawiślańska Wille Miejskie - wizualizacja 1

W ramach inwestycji powstanie 16 kameralnych budynków, z czterema mieszkaniami w każdej z willi, tj. w sumie 64 lokale.


Ponad połowę obszaru osiedla willowego Zawiślańska Wille Miejskie stanowi zieleń. Wśród ekologicznych rozwiązań jest zrównoważony system odwadniający - wody deszczowe będą dostarczane do sieci miejskiej oraz efektownych ogrodów, które wypełni bogata i bioróżnorodna roślinność. Na terenie inwestycji przewidziano również miejsca rekreacji i wypoczynku, w tym plac zabaw, które sprzyjać będą relaksowi.

fot. mat. prasowe

ATAL Zawiślańska Wille Miejskie - wizualizacja 2

Ponad połowę obszaru tej inwestycji stanowi bowiem zieleń.


Stogi to nadmorska, kameralna dzielnica Gdańska. Inwestycja ATAL Zawiślańska Wille Miejskie usytuowana jest w pobliżu szerokiej, piaszczystej plaży Stogi, która przez wiele osób uznawana jest za najpiękniejszą w Gdańsku. To ciche, ustronne miejsce ma także inne walory turystyczno-rekreacyjne, np. porastający wydmy Las Miejski, po którym można spacerować lub jeździć na rowerze.

fot. mat. prasowe

ATAL Zawiślańska Wille Miejskie - wizualizacja 3

Mieszkania dostępne będą w cenie od 13 900 zł za mkw. w stanie deweloperskim.


Za sprawą Narodowego Centrum Żeglarstwa, które oferuje rejsy jachtami motorowymi, okolice Stogów to prawdziwy raj dla entuzjastów sportów wodnych. Z kolei w otulinie nadmorskiego lasu zlokalizowane są dwa osobne akweny – Jezioro Pusty Staw oraz Jezioro Bursztynowe, a nieco dalej unikalny obszar przyrodniczy - rezerwat przyrody „Ptasi Raj”.

Stogi, mimo że położone z dala od miejskiego zgiełku, są dobrze skomunikowane z innymi punktami miasta i trójmiejskiej aglomeracji. W pobliżu inwestycji zlokalizowany jest przystanek tramwajowy, z którego szybko można dojechać do centrum Gdańska. Niedaleko stąd też do głównych arterii komunikacyjnych, w tym drogi krajowej nr 89.

Dzielnica Stogi jest dobrze rozwinięta pod względem infrastruktury. Dziesięć minut spacerem od inwestycji zlokalizowana jest szkoła podstawowa. W pobliżu usytuowane są przedszkole, pływalnia oraz Dom Sztuki Gdański Archipelag Kultury. Nie brak również placówek handlowo-usługowych.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: ATAL Zawiślańska Wille Miejskie w Gdańsku już w sprzedaży

    karolinka / 2024-06-24 10:59:15

    To osiedle bardzo ciekawie się zapowiada na pewno będę chciała się przyjrzeć bliżej tej ofercie. Deweloper Atal to znana firma z dużym doświadczeniem w budowie atrakcyjnych osiedli odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: