eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Avangarda - apartamenty w Krakowie

Avangarda - apartamenty w Krakowie

2010-05-13 00:26

Avangarda - apartamenty w Krakowie

© fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

W historycznej części Krakowa, przy Placu Bohaterów Getta 3 powstanie budynek apartamentowy Avangarda. Jest to najnowsza oferta mieszkaniowa firmy Yareal Polska, która powstała przy współpracy ze znanym krakowskim developerem, Grupą Bryksy. Autorem projektu architektonicznego jest lokalna pracownia Ludomir Książek Architekt.

Przeczytaj także: Pod Złotym Globem: apartamenty w Krakowie

Budynek apartamentowy Avangarda powstanie w dzielnicy Podgórze przy Placu Bohaterów Getta 3, blisko Rynku Starego Miasta, w sąsiedztwie dzielnicy Kazimierz. 43 funkcjonalne apartamenty są zróżnicowane pod względem wielkości - od jedno do czteropokojowych, których powierzchnia waha się od 31 do 148 mkw. Avangarda to 6-cio kondygnacyjny budynek apartamentowy, z dwupoziomowym garażem podziemnym, punktami usługowymi na parterze oraz otwartym, przeszklonym lobby. Budynek wyróżniać się będzie nie tylko czystą formą, ale i harmonijną architekturą dyskretnie wkomponowaną i zintegrowaną z historyczną tkanką miasta. Minimalistyczna fasada ozdobiona zostanie piaskowcem i elementami z blachy tytanowo-cynkowej. Autorem projektu jest znana krakowska pracownia architektoniczną Ludomir Książek Architekt.

"Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie inwestycji na krakowskim rynku mieszkaniowym ze względu na ogromny potencjał tego miasta, jego klimat oraz możliwość realizacji unikatowego projektu. Gwarantem jakości i sukcesu Avangardy jest połączenie międzynarodowego doświadczenia inwestora - Yareal Polska z wiedzą o lokalnym rynku i potrzebach klientów project managera, Grupy Bryksy, działającej w Krakowie od 28 lat" - mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska.
Wszystkie mieszkania będą posiadały minimum jeden balkon i miejsce parkingowe. Teren otaczający inwestycję będzie ogrodzony i monitorowany. Ponadto właściciele mieszkań położonych na parterze będę posiadali własne zielone ogródki, natomiast apartamenty na ostatnim piętrze, dzięki przestronnym tarasom, będą zachwycać wspaniałym widokiem na panoramę Krakowa. Główne wejście, wyeksponowane wolnostojącą, reprezentacyjną
bramą znajdzie się od strony Placu Bohaterów Getta.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: