eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe mieszkania: Wysoka Partynice 3

Nowe mieszkania: Wysoka Partynice 3

2011-01-21 11:26

Nowe mieszkania: Wysoka Partynice 3

Wysoka Partynice 3 - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Krakowski deweloper Active Investment kończy realizację trzeciego etapu inwestycji mieszkaniowej w miejscowości Wysoka pod Wrocławiem. Pierwsi lokatorzy mają wprowadzić się w drugiej połowie bieżącego roku.

fot. mat. prasowe

Wysoka Partynice 3 - wizualizacja

Wysoka Partynice 3 - wizualizacja

Mieszkania zlokalizowane na południu Wrocławia cieszą się szczególnie dużą popularnością. Największymi ich atutami są niższe w porównaniu z centrum ceny i dogodna lokalizacja, która daje możliwość zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie zapewniając dogodny i szybki dojazd do centrum Wrocławia lub autostrady A4. W ten trend wpisuje się oferta Activ Investment, który kończy realizację trzeciego etapu inwestycji w miejscowości Wysoka.

Wysoka Partynice 3 to zespół mieszkaniowy powstający przy ulicy Brzozowej. Kompleks tworzą trzypiętrowe budynki, w których dostępne są mieszkania o powierzchni od 20 do 60 m kw. oraz lokale usługowo-handlowe. Przy budynkach znajdują się place zabaw dla dzieci, a w przypadku mieszkań parterowych również ogródki.

W inwestycji trwają obecnie prace wykończeniowe. Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się już w drugiej połowie 2011 r. Jak zapewnia inwestor, mieszkania cieszą się dużym powodzeniem, bo przy atrakcyjnej cenie, klient otrzymuje wysokiej jakości budynek, położony w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych jak m.in. Wrocławski Tor Wyścigów Konnych w Partynicach, a do centrum Wrocławia czy Parku Handlowego Bielany dojechać może w 10 minut.

Jeszcze wiosną tego roku deweloper planuje rozpoczęcie nowej inwestycji w Krzykach, pomiędzy ul. Kościelną a Buraczaną. Oferta może być szczególnie atrakcyjna dla osób zatrudnionych w firmach, które mają siedziby na południu Wrocławia (np. w Specjalnej Strefie Ekonomicznej). Dzięki takiej lokalizacji przyszli mieszkańcy będą mieć równie blisko do pracy, na zakupy czy do samego centrum miasta.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: