eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Bliska Wola. Kolejne mieszkania już w sprzedaży

Bliska Wola. Kolejne mieszkania już w sprzedaży

2017-06-22 08:26

Bliska Wola. Kolejne mieszkania już w sprzedaży

Bliska Wola - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

J.W. Construction Holding S.A. poinformował o rozpoczęciu przedsprzedaży lokali realizowanych w ramach kolejnego etapu projektu Bliska Wola. Tym razem przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 115 mieszkań o powierzchni od 30 do 56 mkw. usytuowanych w budynku, który wzniesie się od strony Alei Prymasa Tysiąclecia.
Wprowadzone właśnie do sprzedaży mieszkania charakteryzować ma podwyższony standard. Wysokie na niemal trzy metry lokale będą klimatyzowane, a mieszkańcy będą mieli do dyspozycji recepcję oraz podziemną halę garażową. Na terenie osiedla znajdą się m.in. boiska do koszykówki, piłki ręcznej, nożnej i badmintona, ścieżki spacerowe, park fontann, a sezonowo również sztuczne lodowisko. Rodziców do zakupu może przekonać fakt, iż w obrębie inwestycji przewidziano miejsce dla lokalu, w którym powstanie przedszkole. Ceny apartamentów rozpoczynają się od 298 tys. zł.

W Warszawie brakuje osiedli z tak rozbudowaną infrastrukturą. W pobliżu Bliskiej Woli znajduje się wiele szkół, sklepów czy parków, a osiedlowe przedszkole jest bez wątpienia dodatkowym atutem - mówi Małgorzata Ostrowska, Członek Zarządu oraz Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

Osiedle Bliska Wola to flagowa inwestycja dewelopera J.W. Construction, zlokalizowana w sercu dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Woli, pomiędzy ulicą Kasprzaka i Aleją Prymasa Tysiąclecia. Sprawny dojazd do pracy, ale również do wielu kin, teatrów, restauracji, obiektów sportowych czy parków, umożliwia rozbudowana sieć połączeń tramwajowych i autobusowych oraz pobliska stacja metra Rondo Daszyńskiego.

fot. mat. prasowe

Bliska Wola - wizualizacja 2

Do oferty wprowadzono 115 lokali o powierzchni od 30 do 56 mkw. dostępnych w budynku położonym od strony Alei Prymasa Tysiąclecia.


Całe osiedle Bliska Wola zajmuje 8-hektarową działkę, na której docelowo powstanie blisko 5 tys. lokali mieszkalnych, aparthotelowych i komercyjnych.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: