eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Apartamenty nad morzem. Osiedle Okrzei Sopot

Apartamenty nad morzem. Osiedle Okrzei Sopot

2017-07-24 14:57

Apartamenty nad morzem. Osiedle Okrzei Sopot

Osiedle Okrzei Sopot - wizualizacja 1 © Invest Komfort

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Na trójmiejskiej mapie pojawiła się inwestycja, która bez wątpienia może zainteresować osoby poszukujące mieszkania tuż nad brzegiem Bałtyku. Osiedle Okrzei Sopot wznosi się bowiem w odległości zaledwie 400 metrów od sopockiej plaży.
Osiedle Okrzei Sopot to kompleks trzypiętrowych budynków wielorodzinnych usytuowanych w zacisznej części dolnego Sopotu. Inwestorem i wykonawcą obiektu jest firma Invest Komfort. Powstały w pracowni Wolski Architekci projekt inwestycji ma nawiązywać do rozwiązań proponowanych w konkursie architektonicznym Andrzeja Kapuścika w zakresie układu urbanistycznego i formy dachu masardowego.

Oferta Invest Komfort obejmuje zarówno niewielkie lokale o powierzchni poniżej 40 m2, jak i czteropokojowe, blisko stumetrowe apartamenty. Ceny rozpoczynają się od 808 tys. złotych, ale za największe mieszkania przyjdzie zapłacić ponad dwukrotnie więcej.

Okolica pełna atrakcji


Osiedle Okrzei Sopot znajduje się w cichej części dolnego Sopotu, w otoczeniu innych budynków mieszkalnych oraz usługowych. W niedalekim sąsiedztwie znajdziemy również szkoły, sklepy i przychodnie, a więc właściwie wszystko, co potrzebne jest do codziennego życia.

Jednocześnie kilka minut spaceru dzieli nas od urokliwej plaży i bogatej oferty rozrywek oferowanych przez Sopot. W wolnym czasie czekają na nas klimatyczne nadmorskie kawiarnie, restauracje czy galerie sztuki, a wieczorami możemy wybrać się do jednego z modnych klubów.

Na terenie samej inwestycji znajduje się klub fitness oraz plac zabaw. Przestrzeń pomiędzy budynkami stanowi natomiast zielony dziedziniec wzbogacony o kompozycje roślinne.

fot. Invest Komfort

Osiedle Okrzei Sopot - wizualizacja 2

Apartamenty Okrzei to zespół trzypiętrowych budynków mieszkalnych


Jak zapewnia inwestor, Osiedle Okrzei Sopot powstało z myślą o komforcie mieszkańców, dlatego też jest strzeżone przez ochronę oraz monitoring, a także zabezpieczone przez system antynapadowy. Strefa wejściowa o reprezentacyjnym charakterze przywodzi na myśl luksusowy hotel. Dodatkowo zarówno windy jak i klatki schodowe oświetlone są naturalnym światłem. W projekcie inwestycji uwzględniona została podziemna hala garażowa dla mieszkańców oraz przynależne do mieszkań komórki lokatorskie.

Apartamenty wchodzące w skład kompleksu posiadają balkony, tarasy oraz loggie, a mieszkaniom zlokalizowanym na parterze przypisane są prywatne ogródki. Panoramiczne przeszklenia pozwalają podziwiać widok na roślinność otaczającą pobliski zbiornik retencyjny na Potoku Karlikowskim.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: