eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Enklawa Winogrady w Poznaniu

Enklawa Winogrady w Poznaniu

2019-02-28 10:24

Enklawa Winogrady w Poznaniu

Enklawa Winogrady © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Poznańskie Winogrady, zbieg ulic Czarnej Roli i Pasterskiej. To właśnie pod tym adresem powstanie Enklawa Winogrady - kompleks trzech budynków mieszkalnych, które łącznie zaoferują 120 dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań o powierzchniach od 33 do 126 m kw. Ich sprzedaż już się rozpoczęła. Zakończenie prac zaplanowano na ostatni kwartał nadchodzącego roku.
Jak już wspomniano we wstępie, Enklawa Winogrady to trzy budynki wielorodzinne oznaczone literami A, B i C. W najbardziej kameralnym z nich, trzykondygnacyjnym budynku A powstanie 18 mieszkań. Pozostałe dwa (B i C) liczyć sobie będą po pięć kondygnacji, na których łącznie powstaną 102 lokale. W ofercie znajdują się mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażach od 33 do 126 m kw. i zróżnicowanym układzie pomieszczeń.
– Naszym klientom proponujemy pełną rozpiętość metraży, co oznacza, że do oferty trafiły zarówno kompaktowe mieszkania, idealne na start, jak i bardziej przestronne, ponad 70-metrowe, które polubią rodziny z dziećmi - Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady.
Jak podkreśla, w inwestycji znalazła się przestrzeń na projekty nieszablonowe, w tym między innymi cztery apartamenty z tarasami o powierzchni ponad 60 m kw., dwa mieszkania z ogródkiem, „otwarte” na dwie strony świata w budynku A, czy kilka usytuowanych po całej szerokości w budynkach B i C.

fot. mat. prasowe

Enklawa Winogrady - wizualizacja

Przewidywany termin zakończenia budowy to IV kwartał 2020.


W ramach inwestycji przygotowana zostanie również osiedlowa infrastruktura, w tym wewnętrzne alejki, zielony dziedziniec oraz plac zabaw dla dzieci. Na terenie inwestycji Enklawa Winogrady powstaną 3 rowerownie, a także 2 lokale handlowo-usługowe zlokalizowane w budynku A. Przyszli mieszkańcy będą mieć do dyspozycji 134 miejsca parkingowe w czterech podziemnych halach garażowych, a także 58 miejsc naziemnych. W budynku A zostaną przygotowane komórki lokatorskie.
– Całość uzupełni 113 drzew, których nasadzenie zaplanowaliśmy, w tym drzewa formowane. Estetyczne, zielone otoczenie to dla nas priorytet – podkreśla Krystian Cebulski.

Zaletą osiedla ma być jego otoczenie. Inwestycja od ulicy Czarna Rola będzie sąsiadować z pasem zieleni i niską zabudową jednorodzinną. Pełne zaplecze handlowo-usługowe, placówki edukacyjne, ośrodki zdrowia i tereny zielone znajdują się w pobliżu Enklawy Winogrady. W kilka minut spacerem można dotrzeć do Parku Gagarina, a w kwadrans do Parku Szelągowskiego. Warto wspomnieć także o Parku Cytadela, czy Sołaczu, także będących w zasięgu przyszłych mieszkańców.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

7 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: