eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Przy Jeziorach. Nowe mieszkania w Poznaniu

Osiedle Przy Jeziorach. Nowe mieszkania w Poznaniu

2019-03-28 10:13

Osiedle Przy Jeziorach. Nowe mieszkania w Poznaniu

Osiedle Przy Jeziorach © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Północno-zachodnia część Poznania. Pobliskie sąsiedztwo jezior Kierskiego, Kierskiego Małego i Strzeszyńskiego. To właśnie tę okolicę deweloper More Place wybrał na lokalizację swojej nowej inwestycji mieszkaniowej. Osiedle Przy Jeziorach stworzy 28 dwulokalowych budynków o niskiej zabudowie.
Prace budowlane przy I etapie Osiedla przy Jeziorach rozpoczęły się już w lutym tego roku. Harmonogram pierwszego etapu inwestycji zakłada powstanie 6 budynków dwulokalowych w bliźniaczej zabudowie. Rozpiętość metraży nowych mieszkań to od 109,4 mkw. do 112,2 mkw. Na parterze każdego z nich znajdzie się strefa dzienna, w tym salon, kuchnia, toaleta, komunikacja wraz ze schodami oraz jeden lub dwa pokoje. Na poddaszu przewidziano kolejne dwa pokoje, garderobę, pomieszczenie na pralnię i suszarnię oraz łazienkę. Przyszli mieszkańcy zyskają również ogród, którego powierzchnia sięgać może nawet 535 mkw. Domy realizowane są w stanie deweloperskim, ale nabywcy mają możliwość skorzystania z opcji wykończenia pod klucz.
– Do wyboru naszych klientów przygotowaliśmy też wiele opcji dodatkowego wyposażenia domu, między innymi, instalację fotowoltaiczną czy instalację inteligentnego domu. – mówi Tomasz Pietrzyński, z firmy More Place.
Całe osiedle zostanie ogrodzone, zamontowane zostaną dwuskrzydłowe bramy automatyczne, powstanie także utwardzona droga wewnętrzna. Ceny domów w przedsprzedaży rozpoczynają się od 485 000 zł.

fot. mat. prasowe

Osiedle Przy Jeziorach - wizualizacja

Inwestycja powstaje w otoczeniu trzech jezior, Kierskiego, Kierskiego Małego i Strzeszyńskiego


Domy Osiedla Przy Jeziorach mają stanowić dogodne rozwiązanie dla osób chcących mieszkać w Poznaniu, ale doceniających jednocześnie walory przyrodnicze oraz bliskość jezior i plaży, w oddaleniu od centrum miasta. Otoczenie osiedla zachęca do aktywności sportowej oraz rekreacyjnej. Inwestycja znajduje się w rejonie Kiekrza, przy zbiegu ulic Koszalińskiej i Złotnickiej. Mieszkańcy osiedla będą mieć blisko do kluczowych miejsc komunikacyjnych, między innymi 2 km do najbliższej stacji kolejowej w Kiekrzu, a także nowego węzła przesiadkowego Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, w sąsiedniej miejscowości Złotniki. W kilka minut można dojść do przystanku autobusowego linii 195, skąd mieszkańcy dojadą np. do plaży przy jeziorze Strzeszyńskim, w okolice Parku Sołackiego, czy do pętli tramwajowej Ogrody, na poznańskich Jeżycach. Ponadto, w odległości około 5 km od osiedla znajduje się zjazd do drogi S11, łączącej się z autostradą A2.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

1 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: