eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Apartamenty Włodarzewska 70. Wille miejskie na Ochocie

Apartamenty Włodarzewska 70. Wille miejskie na Ochocie

2019-05-22 10:22

Apartamenty Włodarzewska 70. Wille miejskie na Ochocie

Apartamenty Włodarzewska 70 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Warszawska Ochota, pobliskie sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego. To właśnie pod tym adresem pną się w górę Apartamenty Włodarzewska 70. Nowa inwestycja z portfolio Dom Development to 9 dwupiętrowych willi miejskich, w których powstaną 102 apartamenty o powierzchniach od 26,7 do 135,4 mkw. Plany dewelopera zakładają, że mieszkania będą gotowe w ostatnim kwartale nachodzącego roku.
Niezaprzeczalnym atutem Apartamentów Włodarzewska 70 jest lokalizacja. Inwestycja powstaje bowiem w najbardziej zielonej części Ochoty, a od centrum dzieli ją zaledwie kilkanaście minut podróży. Tyle samo zajmie spacer do malowniczego 30-hektarowego Parku Szczęśliwieckiego, który oferuje m.in.stok narciarski z wyciągiem, baseny, plac zabaw oraz inne obiekty sportowe.
Apartamenty Włodarzewska 70 to obok Osiedla pod Różami, Apartamentów Park Szczęśliwicki i Apartamentów Włodarzewska 30 nasza kolejna prestiżowa inwestycja w rejonie ul. Włodarzewskiej na warszawskiej Ochocie. Nowo budowane wille miejskie powstają w otoczeniu zieleni i infrastruktury sprzyjającej rekreacji, a jednocześnie zlokalizowane są 10 minut od centrum Warszawy – powiedział Jarosław Szanajca, Prezes Dom Development S.A.

fot. mat. prasowe

Apartamenty Włodarzewska 70


Połączenie stylu, nawiązującego do przedwojennego warszawskiego modernizmu, z nowoczesną estetyką ma sprawiać, że Apartamenty Włodarzewska 70 wpisywać będą się w krajobraz Ochoty.

W budynkach zastosowano szlachetne materiały wykończeniowe, w tym piaskowiec czy ozdobne tynki na elewacjach. Wille miejskie będą posiadały przestronne, drewniane okna zapewniające doskonałe doświetlenie mieszkań. Jasne, eleganckie elewacje i szklane balustrady pięknie wkomponują się w zieleń w częściach wspólnych inwestycji.

Specjalnie dla przyszłych mieszkańców zaprojektowane zostało 150-metrowe pomieszczenie przeznaczone na klub mieszkańca. Dbając o komfort mieszkańców i zagospodarowanie maksymalnej powierzchni przeznaczonej do rekreacji na terenie osiedla, stworzona zostanie hala garażowa (130 miejsc) z jednym wjazdem od strony ul. Włodarzewskiej. Dzięki temu na terenie wspólnym osiedla nie znajdzie się ani jeden samochód. W pobliżu powstających willi miejskich znajdują się szkoły i przedszkola, żłobek, kampusy uniwersyteckie, galerie handlowe (Blue City, Atrium Reduta), kina, teatry (Och-Teatr, Teatr Ochoty) i liczne punkty usługowe.

W ramach inwestycji powstanie 9 ekskluzywnych dwupiętrowych willi miejskich, w których znajdą się 102 apartamenty o powierzchniach od 26,7 do 135,4 mkw. Wysokie apartamenty od 2,8 do 3,0 metrów oraz ich dogodne rozkłady dadzą wiele możliwości aranżacji przestrzeni.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 5

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: