eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Lawendowe Wzgórza. 70 nowych mieszkań w Gdańsku

Lawendowe Wzgórza. 70 nowych mieszkań w Gdańsku

2016-07-19 10:10

Lawendowe Wzgórza. 70 nowych mieszkań w Gdańsku

Lawendowe Wzgórza - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

W III kwartale br. Grupa ROBYG rusza z pracami związanymi z XVII już etapem osiedla Lawendowe Wzgórza w Gdańsku. Tym razem na rynek trafi 70 nowych lokali. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zakończenie inwestycji nastąpi w czwartym kwartale nadchodzącego roku. Docelowo cały projekt zakłada powstanie około 3500 mieszkań.

Przeczytaj także: Osiedle Moderna: Dom Development rozpoczął sprzedaż II etapu

Jak zapewnia deweloper, osiedle Lawendowe Wzgórza jest synonimem nowoczesnego stylu. Jego atutami mają być m.in. niska zabudowa, wysoki standard wykończenia, design oraz infrastruktura, w skład w której wchodzić będzie strefa fitness i strefa barbecue. W pobliżu znajdzie się również pawilon handlowo-usługowy, bankomat, przedszkole i żłobek oraz place zabaw.

Ponadto Lawendowe Wzgórza budowane są w technologii Smart. Co to oznacza dla mieszkańców? Przede wszystkim możliwość sterowania, co gwarantować ma wygodę oraz bezpieczeństwo mieszkania.

Zaletą inwestycji ma być również lokalizacja - Gdańsk-Jasień położony jest w odległości 6 km od centrum miasta oraz 3 km od Trójmiejskiej Obwodnicy.

Kolejnym atutem Lawendowych Wzgórz jest doskonałe położenie osiedla — w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk-Jasień, które gwarantuje mieszkańcom szybki dojazd do centrum miasta (6 km) i Trójmiejskiej Obwodnicy (3 min). Co więcej, planowana budowa linii tramwajowej z przystankiem przy osiedlu oraz budowa ulicy Nowej Bulońskiej w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla, wpłyną na wygodę mieszkańców oraz na rozwój tej części miasta.
W pierwszym półroczu 2016 Grupa ROBYG zakontraktowała 1375 lokali netto (po uwzględnieniu rezygnacji), co oznacza, że wobec analogicznego okresu 2015 roku, spółka osiągnęła wzrost kontraktacji o 21,6%. W H1 2016 spółka przekazała nabywcom około 1135 lokali w Warszawie i Gdańsku, a liczba przekazań wzrosła o 106% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

fot. mat. prasowe

Lawendowe Wzgórza - wizualizacja 1

ROBYG uzyskał pozwolenie na budowę kolejnego etapu osiedla Lawendowe Wzgórza


„Inwestycja Lawendowe Wzgórza to kolejny projekt Grupy ROBYG w Gdańsku – po Słonecznej Morenie – który w ostatnim czasie otrzymał pozwolenie na budowę. Spółka realizuje kolejne etapy osiedli w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie rynku i popyt na lokale mieszkaniowe, który utrzymuje się na wysokim poziomie, m.in. ze względu na stały dopływ ludności do miast. ROBYG dostosowuje uruchamianie nowych inwestycji do aktualnego zainteresowania i preferencji lokalizacyjnych kupujących, jednocześnie skupiając się na idei tworzenia przestrzeni miejskich. Projekty Grupy planowane są jako integralne części miast – dobrze skomunikowane z kluczowymi punktami metropolii. Posiadają także liczne lokale usługowe i bogate zaplecze infrastrukturalne. W związku z tym osiedla ROBYG cieszą się niesłabnącą popularnością. Dowodem jest rekordowa liczba zakontraktowanych przez spółkę lokali w pierwszym półroczu 2016 r. Grupa ROBYG osiągnęła w tym okresie wynik 1375 sprzedanych mieszkań, natomiast kontraktacja spółki w całym 2016 roku planowana jest na poziomie ponad 2600 lokali” – powiedział Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: