eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Na Skoroszach powstaje Ryżowa Park

Na Skoroszach powstaje Ryżowa Park

2018-02-23 11:34

Na Skoroszach powstaje Ryżowa Park

Ryżowa Park © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

FB Antczak rusza właśnie z realizacją najnowszej inwestycji. Zlokalizowana na warszawskich Skoroszach Ryżowa Park dostarczy na stołeczny rynek siedem kameralnych budynków, a w nich 143 mieszkania o zróżnicowanych powierzchnach. Z punktu widzenia przyszłych mieszkańców istotne jest bez wątpienia to, że osiedle zaprojektowano tak, aby wyeliminować na jego terenie ruch samochodowy.

Przeczytaj także: Stacja Nowy Ursus: ruszyła sprzedaż V etapu

W każdym z siedmiu kameralnych budynków, które powstają właśnie na warszawskich Skoroszach, na granicy Włoch i Ursusa, powstanie około 20 mieszkań o powierzchniach od 31 do 89 mkw., w tym:
  • studio o powierzchni 31 mkw
  • lokale 2-pokojowe o powierzchniach od 38 do 54 mkw
  • mieszkania 3-pokojowe o powierzchniach od 54 do 73 mkw
  • lokale 4-pokojowe o powierzchniach od 78 do 89 mkw

Co istotne, deweloper dopuszcza możliwość łączenia mieszkań (nawet do 215 mkw).

W ramach inwestycji zaplanowano również podziemny parking, z wjazdem od zewnątrz osiedla, wózkownie, pomieszczenia na rowery oraz komórki lokatorskie, które niewątpliwie zwiększą wygodę przyszłych mieszkańców. Wewnątrz inwestycji powstanie dziedziniec z placem zabaw, małą architekturą oraz roślinnością. Co istotne, będzie on całkowicie pozbawiony ruchu samochodowego.

Odległość osiedla od centrum Warszawy wynosi jedynie 9 km. Lokalizacja inwestycji pozwala też na wygodne korzystanie z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. W pobliżu znajdują się dwie kluczowe trasy wylotowe z miasta - Trasa poznańska E-30 i Trasa katowicka E-67, a ok. 150 metrów od inwestycji przystanek autobusowy.

fot. mat. prasowe

Ryżowa Park - wizualizacja 1

W 7 budynkach powstaną 143 mieszkania o powierzchni od 31 do 89 mkw.


W dzielnicy znajdują się trzy centra handlowe: Factory Ursus, Galeria Skorosze oraz Galeria Gawra. W kilka minut można dojechać do marketów budowlanych - Leroy Merlin i Castoramy oraz hipermarketu Makro Cash & Carry. Dosłownie 5 minut zajmuje dojazd do najbliższego ośrodka sportu, pływalni czy boiska. W najbliższej okolicy inwestycji Ryżowa Park znajduje się 46 placówek edukacyjnych - w tym żłobki, przedszkola i szkoły. W okolicy nie brakuje placówek opieki medycznej, sklepów spożywczych, restauracji, klubów fitness czy salonów kosmetycznych.

fot. mat. prasowe

Ryżowa Park - wizualizacja 2

Wszystkie lokale posiadają kryte balkony


Sąsiedztwo inwestycji obfituje też w tereny miejskiej zieleni - Park Czechowicki, Hassów, Archera oraz zrewitalizowany kilka lat temu Park ze Stawami Cietrzewia, zachecające do aktywnego spędzania czasu wolnego.

fot. mat. prasowe

Ryżowa Park - wizualizacja 3

Sąsiedztwo inwestycji obfituje też w tereny miejskiej zieleni - Park Czechowicki, Hassów, Archera oraz zrewitalizowany kilka lat temu Park ze Stawami Cietrzewia


Prace budowlane rozpoczęły się na przełomie roku. Sprzyjająca aura pozwala na prowadzenie ich zgodnie z harmonogramem, który zakłada oddanie obiektu do użytku w IV kwartale 2019 r.
Ryżowa Park to propozycja dla tych, którzy szukają mieszkania z dobrym dojazdem do centrum Warszawy, zapewniającego jednocześnie spokój i dystans od miejskiego zgiełku. W każdym z budynków znajduje się jedynie ok. 20 mieszkań, co gwarantuje kameralny charakter i sąsiedzką atmosferę. Wszystkie lokale posiadają kryte balkony, a mieszkania na parterze duże (nawet do 88 mkw) ogródki - mówi Marcin Antczak, wiceprezes FB ANTCZAK.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: