eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Rusza II etap inwestycji Bulwary Książęce we Wrocławiu

Rusza II etap inwestycji Bulwary Książęce we Wrocławiu

2018-02-23 13:36

Rusza II etap inwestycji Bulwary Książęce we Wrocławiu

Bulwary Książęce - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Firma BPI Real Estate Poland poinformowała o rozpoczęciu prac związanych z realizacją drugiego etapu Bulwarów Książęcych - inwestycji mieszkaniowej powstającej na terenie wrocławskiej Kępy Mieszczańskiej, tuż w pobliżu miejsca, gdzie zbiegają się dwa ramiona Odry. Tym razem kupujący mogą wybierać spośród 190 mieszkań o powierzchni od 25 do 110 m2, od kompaktowych kawalerek po przestronne pięciopokojowe powierzchnie.

Przeczytaj także: BPI Polska buduje Bulwary Książęce we Wrocławiu

Bulwary Książęce to miejsce, o którego wyjątkowości przesądza kameralna atmosfera połączona z bliskością wielkomiejskich atrakcji. Spacer do wrocławskiego rynku zajmuje stąd zaledwie 5 minut, a bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych i Odry daje możliwość na chwilę wytchnienia lub aktywne spędzenie wolnego czasu.

W II etapie inwestycji deweloper proponuje kupującym 190 mieszkań o podwyższonym standardzie typu Comfort (2,68 m wysokości), jak również apartamenty Prestige (2,82 m). Do wszystkich lokali należą tarasy lub balkony, a w przypadku nieruchomości położonych na parterze - przydomowe ogródki.

Wśród udogodnień zaprojektowanych z myślą o komforcie mieszkańców warto wymienić: miejsca postojowe w podziemnych parkingu, komórki lokatorskie oraz stojaki na rowery. Do klatek schodowych i wind będą z kolei prowadzić eleganckie hole wejściowe. Na wewnętrznym patio, dostępnym wyłącznie dla mieszkańców Bulwarów Książęcych, znajdą się plac zabaw dla dzieci oraz starannie zaprojektowana zieleń z miejscami do wypoczynku.

Poza atrakcyjną lokalizacją i niepowtarzalnymi widokami Bulwary Książęce wyróżnia nowoczesna architektura i wyjątkowy standard wykończenia części wspólnych. Część elewacji zdobi unikatowy na skalę europejską materiał – włoskie panele ceramiczne Boa Diamante, które zmieniają swój wygląd w zależności od światła, koloru nieba i ruchu przepływającej obok rzeki.

fot. mat. prasowe

Bulwary Książęce - wizualizacja

Inwestycję wyróżnia unikatowa lokalizacja u zbiegu dwóch ramion Odry i bezpośrednie sąsiedztwo Starego Miasta.


Bulwary Książęce to również nowy ogólnodostępny pasaż, który powstanie poniżej zabudowy mieszkalnej. Znajdą się tu różnego rodzaju lokale usługowe, w tym sklepy, restauracje i kawiarnie, które stworzą nową atrakcyjną przestrzeń miejską w tej części Wrocławia. Pasaż, zwany również ulicą handlową, zwieńczy nowy plac od strony Mostu Pomorskiego.
- Cieszymy się, że po sukcesie I etapu inwestycji, gdzie sprzedaliśmy już 85% mieszkań, możemy uruchomić sprzedaż II etapu tego wyjątkowego projektu jakim są Bulwary Książęce. W ofercie można znaleźć różnorodne mieszkania o powierzchni od 25 do 110 m2 i strukturze od 1 do 5 pokoi. Mamy nadzieję, że spotkają one z równie dużym zainteresowanie wrocławskiego rynku nieruchomości - powiedział Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPI Real Estate Poland.

Ceny mieszkań w ofercie II etapu inwestycji Bulwarów Książęcych wynoszą od 8 700 zł/m2 do 17 768 zł/m2. Planowany termin zakończenia II etapu to połowa 2019 roku, wcześniej, bo w połowie bieżącego roku, klucze do mieszkań otrzymają klienci I etapu wrocławskiej inwestycji BPI Real Estate Poland.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: