eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Leonarda 8. Nowe mieszkania w Poznaniu

Leonarda 8. Nowe mieszkania w Poznaniu

2019-04-15 13:33

Leonarda 8. Nowe mieszkania w Poznaniu

Leonarda 8 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Poznańskie Winiary, ulica św. Leonarda 8, pobliskie sąsiedztwo Cytadeli i Sołacza. To właśnie pod tym adresem powstaje kameralna inwestycja mieszkaniowa z portfolio firmy DRN Concept. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 9 mieszkań i dwupoziomowych apartamentów o powierzchniach od 42 do 96 mkw. Budynek zostanie oddany do użytkowania już w I kwartale nadchodzącego roku.

Przeczytaj także: Stare Miasto w Poznaniu z nowym apartamentowcem

Inwestycja przy św. Leonarda 8 to trzykondygnacyjny budynek, który oferuje zaledwie 9 mieszkań, w tym również dwupoziomowych apartamentów z balkonami. Mniejsze metraże to dwa pokoje z niezależną kuchnią lub aneksem kuchennym, w większych apartamentach zaplanowano cztery albo pięć pokoi.

W przypadku mieszkań dwupoziomowych pierwszą kondygnację stanowić będzie salon z kuchnią lub aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka, a na piętrze znajdą się dwa (lub trzy) pokoje i druga łazienka. Taki układ powierzchni zdecydowanie ułatwia podział na strefę dzienną i nocną. W przypadku przedsiębiorców umożliwia to z kolei połączenie biura z lokalem mieszkalnym.
Lokalizacja projektu – serce poznańskich Winiar – zapewnia liczne udogodnienia, a jednocześnie, dzięki kameralność inwestycji, jest gwarancją ciszy i spokoju. W pobliżu Leonarda 8 znajdują się niezbędne w codziennym życiu udogodnienia. Bezpośrednia bliskość przystanków tramwajowych (trasa PST, przystanek „Św. Leonarda), doskonałe skomunikowanie ze ścisłym centrum (kwadrans tramwajem do Starego Rynku), tereny rekreacyjne Sołacza i Cytadeli, liczne punkty usługowo-handlowe (pobliskie galerie handlowe Pestka i Plaza) oraz zaplecze edukacyjne (przedszkola, szkoły i uczelnie). – Leonarda 8 stanowi idealną lokalizację dla osób, które cenią miejskie udogodnienia, a jednocześnie oczekują, że w miejscu swojego zamieszkania odnajdą spokój – podkreśla Michał Wawrzyniak z marki DRN Concept Deweloper.

Inwestor, poza Leonarda 8, realizuje również budowę Przystani Warta – projektu zlokalizowanego na Starołęce, tuż przy rzece Warta i Łęgach Dębińskich. W ramach kameralnej inwestycji powstaje jedynie osiem mieszkań i apartamentów o zróżnicowanej powierzchni, od 56 do 166 mkw. Planowany termin realizacji przypada na czerwiec 2019 roku.

fot. mat. prasowe

Leonarda 8 - wizualizacja

W pobliżu Leonarda 8 znajdują się niezbędne w codziennym życiu udogodnienia


oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: