eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Dom na Kurkowej. Nowe mieszkania na terenie Nadodrza

Dom na Kurkowej. Nowe mieszkania na terenie Nadodrza

2019-06-13 12:01

Dom na Kurkowej. Nowe mieszkania na terenie Nadodrza

Dom na Kurkowej © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Dom Development S.A. poinformował o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań powstających w ramach inwestycji Dom na Kurkowej. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 115 lokali mieszczących się w 6-piętrowym, harmonijnie wpisującym się w krajobraz wrocławskiego Nadodrza, budynku. Zaplanowany termin przekazania gotowych mieszkań to pierwszy kwartał 2021 roku.

Przeczytaj także: Nowe Żegrze - kolejny budynek w sprzedaży

Dom na Kurkowej wznosi się na działce, którą od rynku dzieli zaledwie 15-minutowy spacer. Dom Development Wrocław właśnie rozpoczął sprzedaż realizowanych w jego ramach mieszkań. W ofercie znalazło się 115 lokali o powierzchniach 25 do 67 mkw. Do większości z nich należeć będzie taras, loggia lub balkon. Na parterze budynku przewidziano 3 lokale usługowe, a w jego podziemiach - halę garażową. Wykonawcą Domu na Kurkowej jest Dom Construction – generalny wykonawca z grupy kapitałowej Dom Development

Projekt inwestycji ma nawiązywać swoją formą do sąsiadujących, 6-kondygnacyjnych budynków. Architekci Domu na Kurkowej zaproponowali stonowaną kolorystykę elewacji w połączeniu z płytkami kwarcowymi ułożonymi w formie cegieł na niższych piętrach oraz w przestrzeniach międzyokiennych. Uwagę ma przyciągać stalowa brama wjazdowa, wejście oraz ocynkowane ścianki działowe balkonów, ze stylizowanym, ażurowym ornamentem.

fot. mat. prasowe

Dom na Kurkowej - widok na budynek od strony ul. Kurkowej

Projekt inwestycji nawiązuje swą bryłą, formą i wysokością do sąsiednich 6-kondygnacyjnych budynków


Nadodrze to prężnie rozwijająca się część miasta, szczególnie lubiana przez osoby młode. Mieszkańcy znajdą tu miejsca pozwalające na ciekawe spędzanie czasu wolnego: liczne sklepy, kafejki, restauracje, galerie oraz zielone skwery i parki. Unikalną atmosferę Nadodrza współtworzą pracownie sztuki, mody czy designu. W pobliżu są także szkoły i przedszkola oraz punkty usługowe i placówki medyczne. Sprawną komunikację zapewnia szeroka sieć połączeń autobusów i tramwajów oraz położony w pobliżu dworzec kolejowy Wrocław Nadodrze.

fot. mat. prasowe

Dom na Kurkowej - klatka schodowa

Dom na Kurkowej powstaje zaledwie 15 minut od rynku


Władze Wrocławia chętnie podkreślają unikatowy charakter Przedmieścia Nadodrzańskiego i inwestują środki publiczne w rozwój tej części miasta. Dzięki temu dzielnica stale się rozwija, wciąż rewitalizowane są historyczne kamienice czy podwórka, w planach są także nowe miejsca służące integracji mieszkańców.
W naszej ofercie pojawia się kolejny, ciekawy projekt zlokalizowany w centrum Wrocławia. Powstaje kameralna inwestycja odpowiadająca na potrzeby osób lubiących aktywny, miejski styl życia. Dzięki lokalizacji w jednym z najbardziej atrakcyjnych punktów miasta, mieszkańcy zyskają komfort korzystania z zalet tego miejsca - od rozwiniętego transportu miejskiego po restauracje, galerie czy pracownie artystyczne. Stały rozwój dzielnicy Nadodrze sprawia, że Dom na Kurkowej to interesująca propozycja także dla osób zainteresowanych zakupem inwestycyjnym – mówi Iwona Kołodziejczyk, Prezes Zarządu Dom Development Wrocław Sp. z o.o.

fot. mat. prasowe

Dom na Kurkowej - przykładowa aranżacja wnętrza

Do sprzedaży trafiło 115 mieszkań o funkcjonalnych metrażach od 25 do 67 mkw.


Grupa Dom Development – największy deweloper w Polsce realizuje obecnie kilkadziesiąt inwestycji mieszkaniowych. Wśród realizowanych wrocławskich projektów oprócz Domu na Kurkowej są także: Apartamenty Księcia Witolda, osiedle Piękna 21, osiedle Idylla przy ul. Stabłowickiej 116, Studio Arte przy ul. Ptasiej, osiedle Księże Nowe przy ul. Rybnickiej oraz inwestycja Grabiszyńska 141.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: