eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Zdrojowa Polana. Nowe mieszkania w Zielonej Górze

Zdrojowa Polana. Nowe mieszkania w Zielonej Górze

2019-07-10 13:40

Zdrojowa Polana. Nowe mieszkania w Zielonej Górze

Zdrojowa Polana © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Osiedle Zdrojowa Polana to najnowsza, zielonogórska inwestycja EBF Development. W bieżącej ofercie dewelopera znajdują się dwu-, trzy i czteropokojowe mieszkania o powierzchniach od 43 do 75 mkw. Plany zakładają również hale garażowe oraz place zabaw. Prace budowlane już trwają. Ich zakończenie zaplanowano na drugą połowę 2022 roku.

Przeczytaj także: Radosna III. Kolejne mieszkania w Zalasewie

Osiedle Zdrojowa Polana powstaje u zbiegu ulic Zdrojowej, Źródlanej i Rzeźniczaka. Realizację inwestycji podzielono na dwa etapy. W pierwszym zaplanowano powstanie 200 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchni od 43 do 75 mkw.
- W tak dużym zróżnicowaniu, z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie – mówi Izabela Letka, specjalista z zielonogórskiego biura sprzedaży EBF Development. - Mieszkania zapewniają dużą swobodę aranżacyjną, dzięki optymalnemu wykorzystaniu przestrzeni, a dzięki zastosowaniu okien do ziemi, każde pomieszczenie będzie jeszcze lepiej doświetlone oraz zyska bardziej nowoczesny charakter. – dodaje.

Niewątpliwym atutem Osiedla Zdrojowa Polana są należące do każdego mieszkania komórki lokatorskie, za które nie trzeba dopłacać. Deweloper pomyślał również o najmłodszych mieszkańcach, dla których przewidział place zabaw. Zagospodarowane zostaną również podziemne kondygnacje, gdzie powstaną hale z miejscami parkingowymi.

fot. mat. prasowe

Zdrojowa Polana - wizualizacja inwestycji

Na projekt składa się 200 mieszkań, podziemne hale garażowe oraz place zabaw


– W połowie czerwca ruszyły pierwsze prace, obecnie trwają wykopy oraz prace nad przygotowaniem terenu pod hale dla aut –mówi Izabela Letka.

EBF Development wybrał tę część Zielonej Góry, ze względu na jej spokojny i pełen przyrody charakter, który jednocześnie nie ogranicza w zakresie dostępu do zróżnicowanej infrastruktury.
– Przyszłych mieszkańców z pewnością zauroczą zielone tereny Doliny Gęśnika znajdujące się nieopodal osiedla, natomiast na zakupy można wybrać się do pobliskiej galerii – mówi Izabela Letka.
Na szczególną uwagę zasługuje także dobrze zorganizowana sieć połączeń komunikacji miejskiej, a także bliskość placówek edukacyjnych.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: