eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › VII etap inwestycji Grzegórzecka 77 w budowie

VII etap inwestycji Grzegórzecka 77 w budowie

2022-11-21 12:40

VII etap inwestycji Grzegórzecka 77 w budowie

Grzegórzecka 77 © fot. mat. prasowe

Develia rozpoczyna budowę VII etapu osiedla mieszkaniowego Grzegórzecka 77. W ramach tej fazy krakowskiej inwestycji powstanie 85 mieszkań o powierzchniach od 43 do 93 metrów kwadratowych. Ich ukończenie zaplanowane jest na II kwartał 2024 roku.

Przeczytaj także: Osiedle Cynamonowa Vita we Wrocławiu już w sprzedaży

Inwestycja Grzegórzecka 77 zlokalizowana jest tylko 2 km od Rynku Głównego, 230 metrów od Bulwarów Wiślanych. Wszystkie lokale w pierwszych pięciu etapach osiedla zostały już sprzedane, obecnie trwają przekazania kluczy do lokali w niedawno ukończonej, V fazie projektu.
W sprzedaży znajdują się obecnie mieszkania z VI i VII etapu inwestycji Grzegórzecka 77. Warto zauważyć, że ze względu na centralną lokalizację i bliskość ośrodków akademickich zakup lokalu na tym osiedlu może być atrakcyjną opcją inwestycyjną. Warto podkreślić, że od momentu podpisania umowy gwarantujemy nabywcom niezmienność ceny, co przy utrzymującej się wysokiej inflacji może być istotne – komentuje Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

fot. mat. prasowe

Grzegórzecka 77

Develia rozpoczyna budowę VII etapu inwestycja Grzegórzecka 77.


Inwestycję wyróżnia nowoczesna, modernistyczna architektura autorstwa pracowni SARAN Architekci. Dzięki zastosowaniu klinkierowych okładzin elewacyjnych, szarości i bieli Grzegórzecka 77 dobrze wpasowuje się w okoliczną tkankę miejską. Kaskadowa zabudowa umożliwia realizację zielonych dachów i przestronnych tarasów. Przestrzenie wspólne między budynkami urozmaicają alejki spacerowe, zróżnicowana roślinność oraz place zabaw, tworzące przyjazne miejsce dla odpoczynku i rekreacji dla wszystkich mieszkańców. Zaprojektowano tutaj również miejsca postojowe naziemne i w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą stacje do ładowania samochodów elektrycznych oraz przestrzeń na rowery w hali garażowej. Deweloper przewidział także 7 lokali usługowych, dzięki czemu większość codziennych potrzeb będzie można zaspokoić na miejscu.

Generalnym wykonawcą VII etapu inwestycji Grzegórzecka 77 jest firma Expres- Konkurent. Ceny mieszkań zaczynają się od 13 100 zł brutto za metr kwadratowy.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: VII etap inwestycji Grzegórzecka 77 w budowie

    narinea / 2022-12-21 15:23:31

    Komentarz edytowany 1 raz (ostatnio 2022-12-21 15:25:18)

    W zasadzie jeśli chodzi o Kraków to mogę powiedzieć że jest cała masa ciekawych mieszkań, osiedle Strefa Cegielnia zapowiada się bardzo obiecująco, zwłaszcza że lokalizacja dla miłośników natury i jazdy na rowerze jest wymarzona odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: