eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Synteza w Gdańsku - w sprzedaży 120 nowych mieszkań

Osiedle Synteza w Gdańsku - w sprzedaży 120 nowych mieszkań

2023-10-18 12:16

Osiedle Synteza w Gdańsku - w sprzedaży 120 nowych mieszkań

Osiedle Synteza w Gdańsku © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Gdańska spółka Euro Styl należąca do Grupy Dom Development, wprowadza do sprzedaży 120 mieszkań w nowym budynku na Osiedlu Synteza w Gdańsku. Nowe mieszkania mają zostać oddane w I kwartale 2026 roku.

Przeczytaj także: Osiedle Oliwska Vita od Develia niebawem w sprzedaży

Po sukcesie sprzedażowym pierwszego etapu wprowadzamy do oferty drugi budynek na osiedlu Synteza. Znajdą się w nim komfortowe 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni od 27 do 72 m kw. To ciekawa propozycja zarówno dla młodych ludzi szukających pierwszego mieszkania, jak i dla rodzin z dziećmi, które rozglądają się za docelowym „M”. Wyróżnikami Osiedla Synteza są m.in. liczne tereny zielone, w tym własny osiedlowy park, niebanalna architektura, a także dobre skomunikowanie z innymi częściami miasta – mówi Anna Tuszyńska, dyrektor sprzedaży w spółce Euro Styl.

Osiedle Synteza położone jest na morenowych wzgórzach, pomiędzy ulicami Piekarniczą i Lema. W jego ramach docelowo powstanie 7 budynków mieszkalnych o zróżnicowanej liczbie kondygnacji – od 5 do 9 pięter. Wprowadzony właśnie do sprzedaży drugi budynek liczy 9 kondygnacji i wyróżnia się dużymi przeszkleniami zapewniającymi optymalny dopływ dziennego światła. Znajdują się w nim 2 windy, a także 2-poziomowa hala garażowa i komórki lokatorskie.

fot. mat. prasowe

Osiedle Synteza w Gdańsku

Docelowo powstanie 7 budynków mieszkalnych o zróżnicowanej liczbie kondygnacji – od 5 do 9 pięter.


Projektanci Syntezy zadbali o ciekawą architekturę. Nieregularne bryły o jasnych elewacjach z dekoracyjnymi elementami w naturalnych kolorach drewna, wzbogacone gzymsami, utworzą podcienie i zadaszenia. Wysoki standard wykończenia budynków oraz staranna aranżacja zielonych przestrzeni wspólnych – osiedlowego parku, skwerów, ogrodów deszczowych – wpływać będą na komfort życia mieszkańców. Codzienną wygodę zapewnią sklepy i usługi w najbliższym sąsiedztwie oraz na terenie osiedla – w sąsiednim budynku powstaje kilkanaście lokali usługowych oraz nowoczesne przedszkole.

fot. mat. prasowe

Osiedle Synteza w Gdańsku, fot.2

Nieregularne bryły o jasnych elewacjach z dekoracyjnymi elementami w naturalnych kolorach drewna, wzbogacone gzymsami, utworzą podcienie i zadaszenia.


Dużym atutem inwestycji jest doskonałe skomunikowanie z najważniejszymi punktami na mapie Gdańska. Przy inwestycji, u zbiegu ulic Piekarniczej i Rakoczego, znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, blisko stąd również do węzła Emaus oraz do stacji Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Brętowo. Z tej lokalizacji sprawnie dotrzeć można do popularnego Wrzeszcza, Europejskiego Centrum Solidarności, Teatru Szekspirowskiego czy Hevelianum w centrum miasta, niewiele czasu zabierze też dojazd komunikacją miejską do Dworca PKP Gdańsk Główny czy na lotnisko.

fot. mat. prasowe

Osiedle Synteza w Gdańsku, fot.3

Osiedle Synteza położone jest na morenowych wzgórzach, pomiędzy ulicami Piekarniczą i Lema.


Osiedle Synteza wpisuje się w koncepcję miasta 15-minutowego, która zakłada spacerową odległość do najważniejszej dla mieszkańców infrastruktury i usług: przystanków transportu publicznego, placówek edukacyjnych, sklepów, obiektów rekreacyjnych i sportowych, terenów zielonych, oraz jednostek opieki zdrowotnej. Koncepcja ta jest jednym z elementów strategii ESG całej Grupy Dom Development, do której należy Euro Styl.

Z uwagi na bogaty pakiet rozwiązań zapewniających komfort życia mieszkańców oraz wspierających ochronę środowiska, Osiedle Synteza spełnia też wymogi Zielonej Karty Inwestycji – wewnętrznego standardu Grupy Dom Development zgodnego z priorytetami zrównoważonej urbanizacji.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Osiedle Synteza w Gdańsku - w sprzedaży 120 nowych mieszkań

    majawerka / 2023-10-21 13:12:51

    Bardzo mi się podoba osiedle Niebieski Bursztyn, deweloper je teraz w Redzie buduje. Myślę że to jest bardzo dobra alternatywa dla zatłoczonego Trójmiasta odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: