eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowa Pabianicka: 194 nowe mieszkania we Wrocławiu

Nowa Pabianicka: 194 nowe mieszkania we Wrocławiu

2023-11-07 10:00

Nowa Pabianicka: 194 nowe mieszkania we Wrocławiu

Nowa Pabianicka © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Firma RealCo Property Investment and Development poinformowała o starcie swojego najnowszego projektu mieszkaniowego. Powstająca we Wrocławiu Nowa Pabianicka zaoferuje nabywcom 194 nowe mieszkania zróżnicowanych metrażach i układach. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na drugi kwartał 2026 roku.

Przeczytaj także: Osiedle Synteza w Gdańsku - w sprzedaży 120 nowych mieszkań

Nowa Pabianicka stanie przy ul. Pabianickiej 25 w modnej dzielnicy Wrocławia - Krzyki. Miejsce to łączy bliskość do centrum miasta, uczelni i biur. W okolicy znajdziemy choćby Sky Tower, Aquapark czy Uniwersytet Ekonomiczny. Jest to zatem interesująca propozycja dla tych, którzy cenią sobie komfort życia i dynamiczne otoczenie, z szybkim dostępem do ważnych miejsc w mieście.

Oferta inwestycji obejmuje 194 nowe mieszkania o powierzchni od 27 do 161 m2 . Lokale będą posiadały od jednego do nawet sześciu pokoi, stając się świetną propozycją zarówno dla singli i par, jak i większych rodzin. Budynek będzie składał się z dwóch części o różnej wysokości, naturalnie wpasowując się w okoliczną zabudowę. Wyższa część z dziesięcioma piętrami mieszkalnymi zaoferuje największe mieszkania z walorami widokowymi.

fot. mat. prasowe

Nowa Pabianicka - hol

Inwestycja zaoferuje 194 mieszkania o różnorodnym metrażu i układzie


W obiekcie znajdzie się recepcja, garaż podziemny, pomieszczenie na rowery, zielony skwer oraz parter z lokalami usługowymi. Inwestycja zostanie zrealizowana w wysokim standardzie wykończenia stając się świetną propozycją dla osób poszukujących wymarzonego pierwszego mieszkania.

Inwestycja Nowa Pabianicka stanie w miejscu dotychczasowej przychodni. Dla zapewnienia ciągłości usług medycznych w tej lokalizacji i większego komfortu okolicznych mieszkańców projekt zakłada 1200 m2 dedykowanych tej branży, a także dodatkową powierzchnię pod inną działalność.

fot. mat. prasowe

Nowa Pabianicka - recepcja

Budynek będzie składał się z dwóch części o różnej wysokości


Piotr Jaśkowski, Członek Zarządu RealCo Property Investment and Development podsumowuje:
Jest to obecnie największy projekt w portfolio, kolejny z segmentu premium po inwestycjach Młyn Maria i Apartamenty przy Parku Szczytnickim we Wrocławiu. Cieszymy się, że możemy budować w tak atrakcyjnej lokalizacji i z kolejną inwestycją uczestniczyć w dynamicznym rozwoju tego wspaniałego miasta.

Budowa Nowej Pabianickiej rozpocznie się w pierwszym kwartale 2024 roku, a jej zakończenie planowane jest na drugi kwartał 2026 roku. Chętni na zakup nowych mieszkań mogą już teraz zapisywać się na listę zainteresowanych i otrzymać jako pierwsi informacje nt. inwestycji.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Nowa Pabianicka: 194 nowe mieszkania we Wrocławiu

    karolinka / 2023-11-18 20:17:44

    Słyszałam że teraz deweloper buduje osiedle ATAL Strachowicka, będzie położone z dala od centrum, dookoła fajnie, zielono cisza, spokój, marzy mi się tam mieszkanko na parterze, z ogródkiem :) odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: