eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Rusza budowa ATAL Idea Swarzędz

Rusza budowa ATAL Idea Swarzędz

2023-11-30 08:55

Rusza budowa ATAL Idea Swarzędz

ATAL Idea Swarzędz - wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

ATAL rozpoczął budowę i sprzedaż mieszkań w inwestycji Idea w Swarzędzu koło Poznania. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstanie 128 mieszkań o metrażach od 29 do 82 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi.

Przeczytaj także: Sikorskiego Vita - nowa inwestycja mieszkaniowa Develii w Warszawie

ATAL Idea Swarzędz to inwestycja, której realizację przewidziano w trzech etapach. W I etapie powstanie 128 mieszkań w cenach od 8 500 do 11 000 zł za mkw. w stanie deweloperskim. Wykończenie „pod klucz” w programie ATAL Design kosztuje od 999 zł za mkw.

Mieszkania o metrażach od 29 do 82 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi rozmieszczone zostaną w jednym, przestronnym budynku. W ramach inwestycji powstanie także przestronny garaż podziemny z miejscami parkingowymi, zewnętrzne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

fot. mat. prasowe

ATAL Idea Swarzędz - wizualizacja

Mieszkania o metrażach od 29 do 82 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi rozmieszczone zostaną w jednym budynku.


Budynek będzie wyróżniał się prostą, ale oryginalną formą. Minimalistyczna kolorystyka elewacji zostanie utrzymana w naturalnych barwach, a w połączeniu z przestronnymi oknami całość nabierze nowoczesnego i ponadczasowego charakteru.

Dojazd do centrum Swarzędza zajmie kilka minut, natomiast do Poznania zaledwie kilkanaście. Pobliskie drogi krajowe, autostrada A2, dworzec PKP i przystanek autobusowy ułatwią dotarcie do miejsc położonych zarówno w najbliższym otoczeniu, jak i w całym kraju. W sąsiedztwie osiedla znajdą się też liczne placówki edukacyjne, usługowe, rekreacyjne i sportowe.

fot. mat. prasowe

ATAL Idea Swarzędz - wizualizacja 2

W I etapie powstanie 128 mieszkań w cenach od 8 500 do 11 000 zł za mkw. w stanie deweloperskim.


ATAL Idea Swarzędz to nowoczesne, kameralne osiedle położone w pobliżu rozległych terenów zielonych i rekreacyjnych. Wielbicieli natury oraz aktywnego trybu życia ucieszy bliskość parku oraz Jeziora Swarzędzkiego, którego infrastruktura ma zostać zmodernizowana.

Lokalizacja inwestycji zagwarantuje mieszkańcom wygodę w załatwianiu codziennych spraw. W odległości krótkiego spaceru znajdują się sklepy. Na terenie osiedla powstanie w przyszłości także przestrzeń dla lokali usługowych.

fot. mat. prasowe

ATAL Idea Swarzędz - wizualizacja 3

ATAL Idea Swarzędz to nowoczesne, kameralne osiedle położone w pobliżu rozległych terenów zielonych i rekreacyjnych.


W wolnych chwilach przyszli mieszkańcy będą mogli odpocząć w strefach wspólnych inwestycji. Dla ich potrzeb i wygody zaprojektowano starannie zagospodarowane patio, ścieżki dla pieszych, ławki i dodatkowe elementy małej architektury.

Kupujący mogą wykończyć swoje „M” „pod klucz” w ramach programu ATAL Design. Różniące się standardem pakiety Basic, Optimum i Premium kosztują od 999 do 1499 zł za mkw.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Rusza budowa ATAL Idea Swarzędz

    narinea / 2023-12-18 09:58:27

    Słyszałam o tym osiedlu, mam zamiar wybrac sie do biura sprzedazy i wypytać o szczegóły bo jestem zainteresowana taką lokalizacją, jest niedaleko Poznania a jednocześnie to bardzo przyjemne miejsce do zamieszkania bo miasteczko spokojne odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: