eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Apartamenty na Wzgórzach w Zawadzie - kolejny etap w sprzedaży

Apartamenty na Wzgórzach w Zawadzie - kolejny etap w sprzedaży

2024-03-29 10:03

Apartamenty na Wzgórzach w Zawadzie - kolejny etap w sprzedaży

Apartamenty na Wzgórzach - wizualizacja 2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

J.W. Construction wprowadziło do sprzedaży kolejny budynek w inwestycji Apartamenty na Wzgórzach w Zawadzie, nieopodal Myślenic. Do oferty trafiło 8 nowych mieszkań o powierzchni od 25 m2 do 58 m2.

Przeczytaj także: Kreator Dom Invest wybuduje Nowy Ożarów

Apartamenty na Wzgórzach są zlokalizowane w Zawadzie, w odległości 18 km od Krakowa. Miejscowość Zawada leży na pograniczu dwóch krain: Pogórza Wielickiego i Beskidu Makowskiego, a także w pobliżu zbiornika retencyjnego – Jeziora Dobczyckiego. Inwestycja stanowi debiut J.W. Construction na małopolskim rynku.

fot. mat. prasowe

Apartamenty na Wzgórzach - wizualizacja 1

Apartamenty na Wzgórzach są zlokalizowane w Zawadzie, w odległości 18 km od Krakowa.


Apartamenty na Wzgórzach przyciągają uwagę przede wszystkim ze względu na malownicze położenie na przestrzennym, pagórkowatym terenie. Pod zabudowę przeznaczono mniej niż połowę z 30 hektarów powierzchni, na której znajduje się inwestycja. Oznacza to niskie nasycenie zabudowy i dostęp do licznych terenów zielonych, czego nie znajdziemy w inwestycjach miejskich, w tym prywatnego, blisko 8-hektarowego parku leśnego – komentuje Małgorzata Ostrowska, Dyrektorka Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction. – W kolejnych latach w okolicy pojawi się tu także połączenie kolejowe na trasie Kraków-Myślenice, co dodatkowo usprawni komunikację ze stolicą Małopolski – dodaje Małgorzata Ostrowska.

fot. mat. prasowe

Apartamenty na Wzgórzach - wizualizacja 2

W sprzedaży dostępnych jest obecnie 18 nowych mieszkań o powierzchni od 25 m2 do 58 m2.


J.W. Construction wprowadziło właśnie do oferty kolejny 3-kondygnacyjny budynek z gotowego, wybudowanego pierwszego etapu inwestycji. W sprzedaży dostępnych jest tym samym 18 nowych mieszkań o powierzchni od 25 m2 do 58 m2. Mieszkańcy inwestycji będą mieli dostęp do udogodnień, takich jak: kort tenisowy czy tereny rekreacyjne wokół osiedla z miejscami wyznaczonymi do grillowania. Ceny mieszkań w nowej puli sprzedażowej zaczynają się już od 250 tys. zł.

fot. mat. prasowe

Apartamenty na Wzgórzach - wizualizacja 3

Apartamenty na Wzgórzach przyciągają uwagę przede wszystkim ze względu na malownicze położenie na przestrzennym, pagórkowatym terenie.


Apartamenty na Wzgórzach to kolejna inwestycja z portfela J.W. Construction bazująca na technologii szkieletowej i drewnianych prefabrykatach produkowanych w należącej do dewelopera fabryce w Tłuszczu. Dzięki wykorzystaniu naturalnych materiałów we wnętrzach panuje korzystny mikroklimat bez smogu, bakterii i wirusów - to idealne środowisko np. dla alergików. W projekcie wdrożono ponadto szereg dodatkowych rozwiązań, jak ogrzewanie podłogowe, panele fotowoltaiczne, pompy ciepła czy rekuperacja, które sprawiają, że inwestycja jest nie tylko przyjazna dla środowiska, ale także o niskich kosztach utrzymania.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Apartamenty na Wzgórzach w Zawadzie - kolejny etap w sprzedaży

    karolinka / 2024-04-08 17:16:48

    Wydaje mi się że lepiej byłoby zamieszkać na osiedlu Strefa Cegielnia, można tam też teraz kupić mieszkanie z programem decyzja na raty, czyli wybieram mieszkanie teraz a końcową decyzję podejmuję we wrześniu i nie płacę kary jeśli umowa nie zostanie sfinalizowana odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: