eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Jutrzenka. Nowe mieszkania we Wrocławiu-Klecinie

Osiedle Jutrzenka. Nowe mieszkania we Wrocławiu-Klecinie

2017-07-27 11:00

Osiedle Jutrzenka. Nowe mieszkania we Wrocławiu-Klecinie

Osiedle Jutrzenka - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Klecina, ul. Jutrzenki. Południowa część Wrocławia. To właśnie tu powstaną nowe mieszkania debiutującej na wrocławskim rynku firmy Ancona Development. Początek prac budowlanych zaplanowano na wrzesień. Ich efektem będzie 108 lokali o powierzchniach od 36 do 115 mkw., każde wyposażone w balkon, loggie, a w przypadku parterów - w przydomowy ogródek. Przedsprzedaż mieszkań rusza lada dzień.
Pierwszy etap osiedla Jutrzenka zakłada powstanie 108 mieszkań, od kompaktowych kawalerek o powierzchni 36 mkw. po przestronne, sześciopokojowe lokale rozpościerające się na 115 mkw. Ceny rozpoczynają od 199 tys. zł.
- Liczymy, że wybór Kleciny zagwarantuje mieszkańcom oddalenie od wielkomiejskiego zgiełku, ale jednocześnie nie pozbawi ich możliwości sprawnego dotarcia zarówno do centrum miasta. Zdajemy sobie sprawę, że dobra lokalizacja w połączeniu z atrakcyjną ceną oraz bliskim sąsiedztwem terenów zielonych to czynniki, które przesądzają o decyzji w sprawie zakupu. Wrocław ma ten potencjał, dlatego też nie zamierzamy poprzestać na tej jednej inwestycji- mówi Piotr Seretny, prezes zarządu Ancona Development.

Projekt osiedla Jutrzenka powstał we wrocławskiej pracowni Dziewoński Łukaszewicz Architekci. Inspiracją był architektura typowa dla krajów skandynawskich. Elewacja będzie utrzymana w jasnych kolorach – bielach, beżach i szarościach. Nowe mieszkania mają mieć funkcjonalne układy, a wykorzystane w ich budowie materiały - ponadstandardową jakość.

fot. mat. prasowe

Osiedle Jutrzenka - wizualizacja 2

W ramach pierwszego etapu inwestycji wybudowanych zostanie 108 mieszkań


Na terenie osiedla deweloper planuje zaaranżować zieleniec. Powstaną tutaj nastrojowe alejki otoczone kwiatami, krzewami i drzewami, a także stylowe, współgrające z architekturą budynków ławki. Infrastrukturę stanowić będą również plac zabaw dla dzieci czy wydzielone miejsca parkingowe (podziemne i nadziemne).

Rozpoczęcie budowy pierwszego etapu osiedla Jutrzenka planowane jest na wrzesień br., natomiast zakończenie na na początek 2019 roku. Generalnym Wykonawcą została Firma Budowlana Antczak, która od blisko 35 lat realizuje osiedla mieszkaniowe oraz obiekty komercyjne na terenie całego kraju.

fot. mat. prasowe

Osiedle Jutrzenka - wizualizacja 3

Ceny mieszkań rozpoczynają się już od 199 tys. zł.


Jednocześnie Ancona Development przygotowuje się do wprowadzenia do sprzedaży czterech innych inwestycji – trzech w Warszawie i jednej w Radomiu.


oprac. : eGospodarka.pl

Zobacz także


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.