eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Powstaje II etap Harmony Park

Powstaje II etap Harmony Park

2018-05-04 10:57

Powstaje II etap Harmony Park

Osiedle Harmony Park - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Rusza sprzedaż mieszkań realizowanych w ramach II etapu Harmony Park. Powstająca w rejonie ul. Taborowej i Złoty Potok inwestycja stanowić ma finalną część osiedla Central Park Ursynów. W tej fazie realizacji powstaną dwa budynki wielorodzinne, a w nich 228 mieszkań, z których 93 właśnie trafiły do sprzedaży. Prace budowlane ruszą w drugiej połowie br., a ich zakończenie przewidziano na III kwartał 2020 roku.
Przyszli mieszkańcy mogą obecnie wybierać spośród 93 mieszkań z drugiego etapu. Są to:
  • kompaktowe kawalerki o powierzchni od 30 do 36 m2,
  • mieszkania 2-pokojowe od 39 do 50 m2,
  • 3 pokoje od 53 do 85 m2 oraz
  • przestronne lokale 4-pokojowe (od 71 m2 do 90 m2).

Ceny rozpoczynają się od 7 665 zł za m2.
Osiedle Harmony Park to kolejny etap w ramach naszej największej i najbardziej kompleksowej inwestycji Central Park Ursynów, zlokalizowanej w rejonie dzielnic Ursynowa i biznesowej części Służewca w Warszawie. Central Park Ursynów to największy w naszej ponad 20-letniej historii projekt deweloperski, który składa się z sześciu etapów, a docelowo będzie liczyć 2 544 lokali mieszkalnych i usługowych. Projektując tę bestsellerową inwestycję myśleliśmy o dobrze zaaranżowanej przestrzeni sprzyjającej zachowaniu równowagi pomiędzy aktywnym życiem zawodowym, a odpoczynkiem po pracy w towarzystwie rodziny lub przyjaciół w funkcjonalnym mieszkaniu i otoczeniu. Osiedle zapewni komfort wypoczynku dzięki bliskości natury oraz wygodę życia codziennego dzięki bogatej infrastrukturze usługowo-handlowej— mówi Mariusz Poławski, wiceprezes Zarządu Marvipol Development.

Na osiedle Harmony Park składa się 11 budynków w kaskadowej zabudowie i zróżnicowanej wysokości od 2 do 7 pięter. Ich elegancka biel i szarość wraz z elementami małej architektury mają tworzyć nowoczesny klimat osiedla. Atrakcyjnym dodatkiem są także przeszklenia i ażurowe balustrady na balkonach i loggiach oraz wykończenia przy oknach m.in. z tynków i okładzin dekoracyjnych. Nie tylko elewacja budynku czy mała architektura stanowią ważny element przestrzeni życiowej. Przykładowo wejścia do budynku przystosowano dla osób niepełnosprawnych i wózków inwalidzkich. Ponadto, na klatkach schodowych przewidziano wykończenie nawiązujące do elementów występujących na elewacji, ozdobne portale drzwiowe czy ciche windy z energooszczędnym napędem.

fot. mat. prasowe

Osiedle Harmony Park - wizualizacja

We wprowadzonej do sprzedaży ofercie znajdują się 93 mieszkania o zróżnicowanych metrażach


— Osiedle Harmony Park to połączenie niskiej, kaskadowej zabudowy, wysokiego standardu części wspólnych, dbałości o jakość wykonania z bogatą infrastrukturą usługowo-rekreacyjną i dogodną lokalizacją. Podczas projektowania inspirowaliśmy się naturą. Jest to zielona enklawa kameralnych, położonych w komfortowej odległości od siebie budynków rozmieszczonych wokół zaaranżowanej zieleni. Atutem osiedla jest starannie przemyślana przestrzeń wspólna. Zapewniliśmy mieszkańcom szereg udogodnień, tj. wielofunkcyjne boisko, ścieżki do joggingu i rowerowe ze stacją Verturilo, lodowisko, place zabaw i przedszkole oraz plac restauracyjny. Ponadto zadbaliśmy o atrakcyjny wybór roślin, w tym m.in. ozdobnych bylin, drzew, krzewów czy roślinności szuwarowej. Zaprojektowaliśmy również zielone dachy, które razem z terenami zielonymi oraz wewnętrznym jeziorem i oczkiem wodnym, stworzą unikalny ekosystem. Chcieliśmy, aby otoczenie nie tylko sprzyjało aktywnemu wypoczynkowi, lecz także zachęcało do wspólnych spotkań mieszkańców — dodaje Mariusz Poławski.

Inwestycja zlokalizowana jest w ustronnej części warszawskiego Służewca, w rejonie ulic Taborowej i Złoty Potok, nieopodal toru wyścigów konnych Służewiec. Osiedle położone jest w pobliżu przystanku autobusowego i stacji PKP Okęcie, co pozwala na sprawny dojazd do centrum stolicy. Zaledwie w odległości około 10 minut jazdy samochodem znajdują się również stacje metra Wilanowska i Ursynów. Lokalizacja umożliwia ponadto łatwy dojazd do drogi ekspresowej S2, czyli południowej obwodnicy Warszawy. W okolicy znajduje się Park Wyczółki Łączyny oraz centrum handlowe Galeria Mokotów. Osiedle położone jest w sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa: Poleczki Biznes Park i Park Postępu.
– Harmony Park to projekt o podwyższonym standardzie adresowany do wymagających klientów ceniących komfort i jakość wykonania. Wszystkie lokale posiadają balkon lub loggie, a do mieszkań położonych na parterze przylegają prywatne ogródki. Dużą zaletą części budynków są ustawne, dobrze doświetlone dwustronne mieszkania z oknami na dwie lub trzy strony świata. W jednym z budynków zaprojektowaliśmy również dwupiętrowe zielone tarasy w lokalach położonych na czwartym piętrze. Na terenie osiedla ruch kołowy będzie ograniczony, dzięki podziemnemu garażowi z wewnętrznymi rondami – podkreśla atuty osiedla Mariusz Poławski.

W inwestycji Harmony Park, której budowa została podzielona na trzy etapy, powstanie łącznie 712 mieszkań i 15 lokali usługowych, o łącznej powierzchni użytkowej 17 113 m2. Projekt architektoniczny opracowała pracownia Archiplan Studio. Z ofertą lokali można zapoznać się w biurze sprzedaży przy ul. Kłobuckiej 13.

Obecnie Marvipol jest w trakcie wyłonienia generalnego wykonawcy II etapu Harmony Park. Jego budowa rozpocznie się w III kwartale br., a przekazanie mieszkań zaplanowano w III kwartale 2020 roku. Zakończenie budowy całego projektu Central Park Ursynów zaplanowano na II kwartał 2020 roku. Generalnym wykonawcą pierwszego etapu jest Warbud, drugiego Erbud, trzeciego Eiffage, a czwartego Aldesa.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: