eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Wille Taneczna na Ursynowie

Wille Taneczna na Ursynowie

2018-09-07 13:29

Wille Taneczna na Ursynowie

Wille Taneczna na Ursynowie © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Warszawski Ursynów, ulica Taneczna, pobliskie sąsiedztwo Lasu Kabackiego, Parku Krajobrazowego i Jeziora Grabowskiego. To właśnie pod tym adresem wespnie się w górę osiedle Wille Taneczna. Nowa inwestycja Dom Development S.A. dostarczy na stołeczny rynek 81 mieszkań. Termin ich przekazania zaplanowano na pierwszy kwartał 2020 roku.
Wille Taneczna to osiem kameralnych, dwupiętrowych budynków, w których znajdzie się miejsce dla 81 mieszkań o powierzchniach od 38,83 mkw. do 98,16 mkw. Każde z nich posiadać będzie taras z dostępem do przydomowego ogródka lub balkon. Ceny rozpoczynają się od 8300 zł/mkw. Za najdroższe lokale przyjdzie zapłacić 950 zł więcej.

Elementem mającym podkreślać modernistyczną stylistykę i minimalistyczną formę nowo powstających budynków mają być duże tafle szkła eksponowane w przestrzeni klatek schodowych oraz stonowana kolorystyka elewacji. W przestrzeni wspólnej znajdzie się miejsce dla zieleni, osiedlowych alejek, miejsca do rekreacji z leżakami i stolikiem szachowym oraz funkcjonalnego placu zabaw (z atestowanymi zabawkami dla dzieci, piaskownicą, tubą oraz zjeżdżalnią).

W garażu podziemnym przewidziano 91 miejsc postojowych oraz miejsce postojowe na terenie inwestycji z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych.

Ursynów oferuje bogatą i nowoczesną infrastrukturę miejską: sklepy, centra handlowe, przychodnie, szkoły i przedszkola. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu wolnego poza terenami zielonymi znajdą w pobliżu liczne placówki sportowe (m.in. Camp4 - największa w Warszawie hala wspinaczkowa, posiadająca 1300 m2, Calypso fitness czy Bike Park Kazoora, w którym doskonali się technikę jazdy na rowerze). Osiedle zlokalizowane jest w odległości dziesięciu minut jazdy samochodem od toru wyścigów konnych Służewiec czy Lotniska im. F. Chopina. Wygodne przemieszczanie się zapewnia także rozbudowana sieć komunikacyjna (autobusy, stacja metra Imielin, do której dojazd samochodem zajmuje do dziesięć min., obwodnice i trasy ekspresowe S2 i S79).

fot. mat. prasowe

Wille Taneczna - plac zabaw

W przestrzeni wspólnej inwestycji zaprojektowano m.in. funkcjonalny plac zabaw


Wille Taneczna to miejsce, w którym mieszkańcy zaznają relaksu, spokoju i wygody. Silnym atutem inwestycji jest jej kameralny charakter i lokalizacja w pobliżu zieleni, tuż obok malowniczego Kanału Grabowskiego, będącego wraz z Jeziorem Grabowskim chronionym korytarzem ekologicznym. Dodatkowo, rozbudowana sieć komunikacji miejskiej na Ursynowie – jednej z najbardziej rozwiniętych dzielnic Warszawy - zapewni możliwość szybkiego przemieszczania się po mieście – powiedział Jarosław Szanajca, Prezes Dom Development S.A.

fot. mat. prasowe

Wille Taneczna - garaż

W garażu podziemnym przewidziano 91 miejsc postojowych


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: