eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Dom Development buduje Studio Mokotów

Dom Development buduje Studio Mokotów

2015-05-13 13:24

Dom Development buduje Studio Mokotów

Wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Garażowej, w pobliskim sąsiedztwie Woronicza i Domaniewskiej, Dom Development ruszył już z pracami przy realizacji kompleksu mieszkaniowego Studio Mokotów. Inwestycja dostarczy na warszawski rynek 319 mieszkań i apartamentów o powierzchni od 32 do 145 mkw. Przyszli mieszkańcy mają możliwość wyboru pomiędzy czterema wariantami wykończenia lokali, w zależności od ich indywidualnych preferencji oraz możliwości finansowych.

Przeczytaj także: Zawiła: nowe mieszkania od Wawel Service

W ramach Studia Mokotów powstaną cztery 8-piętrowe budynki, w których znajdą się mieszkania i apartamenty. Deweloper zapewnia, że tym, co wyróżnia inwestycję, jest gruntownie przemyślana przestrzeń wspólna: przestronne hole, garaż podziemny, zielony dziedziniec z alejkami i małą architekturą oraz lokale usługowe na parterze. Cechą, która ma wyróżniać Studio Mokotów na tle innych realizacji deweloperskich będzie kolorowy mural, zaprojektowany dla Dom Development przez hiszpańskiego artystę Kenora.

Projekt inwestycji powstał w pracowni projektowej FS&P Arcus, a głównym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo. Mieszkania mają być gotowe w IV kw. 2016 roku.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja 1

W ramach inwestycji powstaje 319 lokali mieszkalnych oraz 10 usługowych.


Nowa inwestycja Dom Development oferuje 319 mieszkań i apartamentów oraz 10 lokali usługowych, zlokalizowanych od strony ul. Garażowej i Magazynowej. W ofercie znajdą się zarówno 1-pokojowe studia o powierzchni od 32 mkw., jak i przestronne 2, 3, 4 i 5-pokojowe apartamenty o powierzchni do 145 mkw. Część oferty będą stanowić najpopularniejsze wśród inwestorów, mieszkania 2-pokojowe z funkcjonalnymi rozkładami pomieszczeń. W mieszkaniach zaplanowano obszerne przeszklenia, szczególnie w oknach balkonowych w pokojach dziennych, które zapewnią dobre doświetlenie pomieszczeń. Ceny mieszkań i apartamentów wahają się w granicach 7.200 do 12.000 zł/mkw. W garażach podziemnych zaprojektowano miejsca parkingowe w cenie 32.000 zł oraz miejsca parkingowe ze schowkiem w cenie 37.000 zł. Mieszkańcy będą mieli również możliwość wykupienia komórki lokatorskiej – będzie ich 88 w cenie 12.000 zł.

W nowej mokotowskiej inwestycji deweloper proponuje przyszłym mieszkańcom cztery warianty wykończenia, w zależności od preferencji i zasobności portfela – „Dom”, „Dom Plus” „Komfort” oraz „Komfort Plus”. Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania „pod klucz”, a wcześniej doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania na bazie kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

Urząd Dzielnicy planuje szeroko zakrojoną rewitalizację tej części Mokotowa Studio Mokotów wpisuje się w nowoczesny trend zmiany okolicy w nowoczesną i tętniącą życiem. W bezpośredniej okolicy inwestycji znajdują się liczne puby, restauracje i kawiarnie, kluby fitness, Galeria Mokotów, ale także liczne parki, tereny zielone i ścieżki rowerowe.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja 2

Dobre doświetlenie wnętrz mają zapewnić liczne przeszklenia szczególnie w oknach balkonowych


W samej inwestycji znajdzie się wewnętrzny dziedziniec z nowocześnie zaprojektowaną zielenią, skwerami i ławeczkami oraz bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. Wewnątrz osiedla znajdą się również ogródki przynależne do mieszkań na parterach. Zieleń, przestrzeń oraz cisza zapewni relaks i odpoczynek, a poczucie bezpieczeństwa zagwarantuje zastosowany przy wejściach głównych system kontroli.
Mokotów jest szczególną dla nas dzielnicą. Ma swój odrębny, ukształtowany przez lata charakter. Skupia ludzi dynamicznych, otwartych i chcących być blisko najważniejszych wydarzeń. Planując naszą nową mokotowską inwestycję – Studio Mokotów, staraliśmy się zachować, a nawet podkreślić te cechy. Projektując mieszkania przyszłych mieszkańców skupiliśmy się przede wszystkim na tym, by były wygodne, funkcjonalne i nowoczesne. Wykorzystując natomiast projekt znanego hiszpańskiego artysty Kenora chcieliśmy nadać temu miejscu aurę niepowtarzalności i niebanalności, którą w naszej opinii docenią przyszli mieszkańcy Studio Mokotów – powiedział Jarosław Szanajca, Prezes Dom Development S.A.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: