eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Dom Development buduje Apartamenty Park Szczęśliwicki

Dom Development buduje Apartamenty Park Szczęśliwicki

2017-09-05 10:24

Dom Development buduje Apartamenty Park Szczęśliwicki

Apartamenty Park Szczęśliwicki - wizualizacja 2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Dom Development S.A. poinformował o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań powstających w ramach inwestycji Apartamenty Park Szczęśliwicki. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 46 lokali mieszczących się w czterech kameralnych budynkach o niskiej, trzypiętrowej zabudowie. Zaplanowany termin przekazania gotowych mieszkań to ostatni kwartał nadchodzącego roku.

Przeczytaj także: Ogrody Wilanów z nowymi mieszkaniami

Apartamenty Park Szczęśliwicki powstają na działce zlokalizowanej przy ul. Przy Parku 6. Inwestycja mieści się zatem w zielonej części warszawskiej Ochoty, tuż obok Parku Szczęśliwickiego, co gwarantuje przyszłym mieszkańcom dogodny dostęp zarówno do terenów zielonych, jak i do rozwiniętej infrastruktury miejskiej. Oprócz atrakcyjnej lokalizacji zaletą projektu ma być architektura - modernizm we współczesnej odsłonie.

Budynki powstające w ramach inwestycji mają wyróżniać się prostą formą, dużymi przeszkleniami okien w drewnianym obramowaniu oraz dekoracyjną elewacją, którą zdobić będą poprzeczne, podkreślające bryłę linie. Kolorystyka elewacji utrzymana zostanie w jasnych, ciepłych barwach.

W wykończeniu zastosowane będą naturalne okładziny, w tym szlachetny piaskowiec. Balustrady tarasów i balkonów zostaną wykonane z bezpiecznego, hartowanego szkła. W przestrzeni wspólnej powstaną bogate aranżacje zieleni i elementy małej architektury, zaprojektowane z niezwykłą dbałością o piękno i komfort.

Apartamenty Park Szczęśliwicki oferują łącznie 46 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach od 44,4 mkw. do 144,4 mkw. Każdy lokal posiadać będzie obszerny balkon lub taras.

W apartamentach na parterze zaplanowano kameralne ogródki przydomowe w cenie. Dzięki przemyślanemu układowi urbanistycznemu z apartamentów rozciągać się będzie wspaniały widok na Park Szczęśliwicki i panoramę Warszawy. Ceny za mkw. kształtują się od 10 500 do 16 800 zł. Dla mieszkańców Apartamentów Park Szczęśliwicki, w garażu podziemnym, przewidziano 57 miejsc garażowych. Cena miejsca standardowego to 44 000 zł, a miejsca ze schowkiem – 56 000 zł. Teren inwestycji będzie chroniony całodobowo, a wszystkie lokale zostaną wyposażone w wideo domofony.

Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania „pod klucz”, a wcześniej doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania na bazie kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

fot. mat. prasowe

Apartamenty Park Szczęśliwicki - wizualizacja 2


OTOCZENIE OSIEDLA APARTAMENTY PARK SZCZĘŚLIWICKI


Apartamenty Park Szczęśliwicki zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. W okolicy rozpościerającego się na 30 hektarach Parkuznaleźć można mnóstwo atrakcji: całoroczny stok narciarski z wyciągiem, baseny, place zabaw, boiska i inne obiekty sportowe (kluby fitness, miejsce do uprawiania jogi), a także modne puby i restauracje. Dla miłośników aktywnego trybu życia w parku wytyczone są ścieżki dla rowerzystów i rolkarzy, a także trasy do joggingu i nordic walking.

Ochota jest jedną z najstarszych i najbardziej lubianych dzielnic Warszawy. Dodatkowym atutem tej dzielnicy jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura – liczne szkoły i przedszkola, kampusy uniwersyteckie, centra handlowe (Blue City i Reduta), kina, teatry (Och-Teatr, Teatr Ochoty) i punkty usługowe. Doskonały dojazd do centrum zapewni wygodny dostęp do wielu linii autobusowych i tramwajowych.
Kontynuując najlepsze rozwiązania naszych osiedli, zlokalizowanych na warszawskiej Ochocie - Osiedla pod Różami, Willi na Harfowej i Apartamentów Włodarzewska 30, wprowadziliśmy do sprzedaży kolejną kameralną inwestycję - Apartamenty Park Szczęśliwicki. Jej kluczowym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo pięknego Parku Szczęśliwickiego, nazywanego „zieloną enklawy stolicy”. W latach dwudziestych realizowano tu ideę miasta-ogrodu, założenia urbanistycznego łączącego miasto z wsią i przyrodą. Apartamenty Park Szczęśliwicki nawiązują do tej koncepcji, oferując mieszkańcom doskonałą równowagę pomiędzy zamieszkaniem w otoczeniu zieleni i jednoczesną bliskością centrum Warszawy - powiedział Jarosław Szanajca, Prezes Zarządu Dom Development SA.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: