eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Braniborska 44: nowe mieszkania we Wrocławiu

Braniborska 44: nowe mieszkania we Wrocławiu

2018-03-12 13:33

Braniborska 44: nowe mieszkania we Wrocławiu

Nowa inwestycja blisko wrocławskiego Rynku © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Na początku lutego br. wrocławska oferta firmy Activ Investment została rozszerzona o mieszkania budowane w ramach inwestycji Braniborska 44. Pod tym prestiżowym adresem, w promieniu zaledwie 1,2 km od Rynku, powstaje właśnie 177 mieszkań o powierzchniach od 26 do 66 m². Wystarczył zaledwie miesiąc, aby 25 z nich znalazło swoich właścicieli, a wiele zostało objętych rezerwacją.

Przeczytaj także: Nowe mieszkania we Wrocławiu: rusza sprzedaż River Point

Braniborska 44 to przeważnie małe mieszkania. Nie jest to jednak przypadek.
- Struktura mieszkań w została bardzo dokładnie przemyślana. Inwestycja położona jest w pobliskim sąsiedztwie, odwiedzanej przez 5 milionów turystów rocznie, historycznej części Wrocławia. Nie dziwi więc fakt, że pokaźna grupa klientów to inwestorzy, którzy poszukują mieszkania pod krótko bądź długoterminowy wynajem. To właśnie z myślą o nich w ofercie sprzedaży znajduje się znacząca przewaga małych mieszkań idealnie nadających się do tego celu. Wśród nich znajdziemy lokale 1 pokojowe o powierzchniach od 26 do 37 m² oraz 2 pokojowe od 29 do 40 m². Oczywiście posiadamy także większe mieszkania 3 i 4 pokojowe dla tych, którzy poszukują bardziej przestrzennego lokum. – dodaje.

Pomysł, design, miejsce


Zamysłem architektów było stworzenie obiektu stanowiącego połączenie nowoczesności z tradycją nawiązującą do klimatu Starego Miasta. Główne, zaplanowane od strony ul. Braniborskiej, wejście do budynku zdobić będzie dwukondygnacyjny portal. Fasada budynku I etapu inwestycji pokryta zostanie wysokiej jakości płytkami elewacyjnymi.

Od wewnętrznej strony budynku na poziome „+ 1”, przyszli mieszkańcy Braniborskiej 44 będą mieli do dyspozycji zielone patio z alejkami i elementami „małej architektury”.

Miejsca postojowe znajdą w garażach wielostanowiskowych na dwóch poziomach: „0” i „-1”. Nie zabraknie także wydzielonego miejsca na rowery i wózki.

fot. mat. prasowe

Braniborska 44

W znajdującej się niewiele ponad kilometr od Rynku inwestycji powstanie 177 mieszkań


Klucz to lokalizacja


Ulica Braniborska, przy której znajduje się inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana ze Starym Miastem. Od najbliższego przystanku tramwajowego dzielić będzie ją zaledwie 200 m, a sama podróż zajmie nie więcej niż 5 minut. Dogodny dojazd jest także do obwodnicy autostradowej Wrocławia od której inwestycje dzieli ok. 6 kilometrów.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: