eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Akacjowy Zakątek. Archicom buduje we Wrocławiu

Akacjowy Zakątek. Archicom buduje we Wrocławiu

2019-08-06 12:31

Akacjowy Zakątek. Archicom buduje we Wrocławiu

Akacjowy Zakątek © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Wrocławski Wojnów, ulica Ubocze. Pobliskie sąsiedztwo Lasu Strachocińskiego i Wojnowskiego. To właśnie pod tym adresem powstaje jedna z najnowszych inwestycji Archicomu - osiedle Akacjowy Zakątek. Projekt zakłada realizację czterech, trzykondygnacyjnych budynków, w których znajdzie się 75 mieszkań. Sprzedaż lokali już wystartowała.

Przeczytaj także: Wystartowała budowa Osiedla Coopera

- Akacjowy Zakątek to nasza propozycja dla wszystkich potrzebujących odpoczynku od zgiełku miasta, ceniących kontakt z naturą oraz możliwość oderwania się od codziennego miejskiego pędu. Kameralne osiedle, z miejscem na sąsiedzką integrację oraz placem zabaw dla najmłodszych, pozwoli mieszkańcom odpocząć w atmosferze małomiasteczkowej oazy – zapowiada Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom S.A.

W ofercie sprzedażowej dewelopera znalazło się 75 wysokich mieszkań o powierzchniach od 32 do 83 metrów kwadratowych, z przeszklonymi balkonami i ogródkami
- Estetyczna architektura zapewni świetne doświetlenie każdego lokalu, a projekt zagospodarowania terenu wykorzystuje walory działki i otoczenia – podkreśla Tomasz Sujak.

W ramach kompleksu powstaną wózkownie, rowerownie, komórki lokatorskie oraz naziemne miejsca postojowe, w tym również miejsca dla niepełnosprawnych. Teren osiedla będzie ogrodzony i oświetlony, pojawią się wydzielone pasy ruchu dla pojazdów i wydzielone chodniki, a przed wejściem do każdego budynku staną stojaki na rowery.

Warunki do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu zapewniać mają położone w pobliżu osiedla Las Strachociński i Las Wojnowski oraz zmodernizowane wały wzdłuż Odry. W zrewitalizowanym Parku Strachocińskim powstała siłownia na świeżym powietrzu, plac zabaw i amfiteatr, a w odległości zaledwie kilkuset metrów od inwestycji znajdują się Rodzinne Ogródki Działkowe. Wokół Akacjowego Zakątka można znaleźć także liczne trasy spacerowe i rowerowe.

fot. mat. prasowe

Akacjowy Zakątek - wizualizacja 1

Budowa Akacjowego Zakątka ruszyła w maju bieżącego roku


Skręcając z ulicy Strachocińskiej w stronę osiedla, mijamy domy jednorodzinne, zielone posesje i bujne ogrody. Miejsce, w którym powstaje nowa inwestycja Archicomu z jednej strony kojarzy się z ciszą i spokojem, z drugiej – z dobrą komunikacją z centrum miasta (na pobliskim przystanku zatrzymują się trzy linie autobusowe) i bogatym zapleczem usługowo-edukacyjnym (sklepy, szkoły, żłobek, przedszkola).
Wschodnia obwodnica Wrocławia już teraz umożliwia szybki dojazd na południe miasta, a kolejny, powstający fragment tej trasy poprowadzi w kierunku północnej części stolicy Dolnego Śląska oraz drogi ekspresowej do Łodzi i Warszawy. Z kolei trwająca rewitalizacja przebiegającej przez Wojnów linii kolejowej nr 292 zapewni mieszkańcom dogodny dojazd pociągiem do centrum Wrocławia.

fot. mat. prasowe

Akacjowy Zakątek z lotu ptaka

Warunki do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu zapewniają m.in. położone w pobliżu osiedla Las Strachociński i Las Wojnowski


Budowa Akacjowego Zakątka ruszyła w maju bieżącego roku, a mieszkania właśnie trafiły do sprzedaży. Zakończenie inwestycji planowane jest na przełom 2020 i 2021 roku.

fot. mat. prasowe

Akacjowy Zakątek - wizualizacja 2

Akacjowy Zakątek stworzą cztery niskie, trzykondygnacyjne budynki, w których znajdzie się łącznie 75 lokali mieszkalnych.


oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: