eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Brawo 2 od INPRO już w sprzedaży

Osiedle Brawo 2 od INPRO już w sprzedaży

2021-04-12 12:15

Osiedle Brawo 2 od INPRO już w sprzedaży

Osiedle Brawo 2 © fot. mat. prasowe

Brawo 2 to nowa inwestycja mieszkaniowa w Pruszczu Gdańskim wprowadzona właśnie do sprzedaży przez INPRO S.A. Składa się z dwóch budynków, w których znajdzie się 91 mieszkań o powierzchniach od 38 do 120 mkw. Budowa osiedla ma się zakończyć 30 października 2022 roku.

Przeczytaj także: Ruszyła budowa Malta Point w Poznaniu

Osiedle Brawo 2 powstaje w Pruszczu Gdańskim, oddalonym od centrum Gdańska o 20 minut drogi. W ramach inwestycji powstaną dwa czteropiętrowe budynki. Znajdzie się w nich 91 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchniach od 38 do 120 mkw. Mieszkania zlokalizowane na parterze będą miały przydomowe ogródki, a te położone wyżej - przestronne balkony. Budynki będą wyposażone w nowoczesne windy, boxy, wózkarnie i rowerownie.

Dla mieszkańców przewidziano także dwie hale garażowe obejmujące łącznie 81 prywatnych miejsc postojowych (w tym 2 dla osób niepełnosprawnych) oraz 5 miejsc ogólnodostępnych w strefie zjazdów. Powstanie także naziemny parking, który pomieści łącznie 51 samochodów. Dla miłośników dwóch kółek także przewidziano miejsca postojowe.

Między budynkami powstanie wewnętrzny dziedziniec. Dzieci będą mogły skorzystać z bawialni i placu zabaw.

Kompleks będzie monitorowany, a dostęp na jego teren ograniczy szlaban wjazdowy.

fot. mat. prasowe

Osiedle Brawo 2

Osiedle Brawo 2 powstaje w Pruszczu Gdańskim.


Dookoła kompleksu znajduje się wiele terenów zielonych tworzących przestrzeń do niedzielnych spacerów z rodziną czy codziennej aktywności fizycznej. Położenie inwestycji gwarantuje mieszkańcom bliskość natury i wygodny dostęp do bogatej w liczne punkty handlowo-usługowe infrastruktury. Znajdujące się w bliskim sąsiedztwie kompleksu przedszkole oraz żłobek będą stanowiły doskonałe udogodnienie dla wszystkich młodych rodziców.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia MS 15 Architektura, a funkcję Generalnego Wykonawcy pełni INPRO S.A. Ceny lokali kształtują się w przedziale od ok. 7250 zł do ok. 8300 zł brutto za metr kwadratowy. Planowany termin zakończenia realizacji inwestycji to 30 października 2022 roku.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: