eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe Miasto Polesie - III etap trafił do sprzedaży

Nowe Miasto Polesie - III etap trafił do sprzedaży

2021-12-30 13:41

Nowe Miasto Polesie - III etap trafił do sprzedaży

Nowe Miasto Polesie - wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

III etap łódzkiej inwestycji Nowe Miasto Polesie trafił właśnie do sprzedaży. W ramach tego etapu powstaną 102 mieszkania. Termin zakończenia prac budowlanych planowany jest na I kwartał 2024. Deweloperem jest Atal.

Przeczytaj także: Zielony Natolin: nowe mieszkania od Marvipol Development

Nowe Miasto Polesie to wieloetapowa inwestycja. Pierwsze dwa etapy zostały już praktycznie wyprzedane. Osiedle powstaje na terenie liczącym 9 hektarów, który otaczają z kilku stron lasy. Budowa III etapu rozpoczęła się w grudniu 2021 roku. W ramach tego etapu powstaną 102 mieszkania o powierzchni od 33,29 m2 – 119,39 m2 i układzie 1-5 pokoi. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 7 tys. zł. Inwestycja powstaje przy ul. Pienistej, nieopodal skrzyżowania z ul. Maczka.

W ramach inwestycji powstanie także 57 komórek lokatorskich, 105 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej oraz kilkadziesiąt zewnętrznych stanowisk do parkowania. Wszystkie mieszkania posiadają ogródek, taras, balkon lub loggię. Powstanie także wewnętrzny skwer, który łączy nowoczesny wygląd i tradycję łódzkiego budownictwa.

Za projekt architektoniczny odpowiada krakowska pracownia Horizone Studio, laureat wielu nagród branżowych, jedna z firm założycielskich PLGBC Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego oraz członek South Poland Cleantech Cluster.

fot. mat. prasowe

Nowe Miasto Polesie - wizualizacja

Atal rozpoczyna sprzedaż kolejnego etapu łódzkiej inwestycji Nowe Miasto Polesie.


Nowe Miasto Polesie jest położone przy ul. Pienistej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Maczka, co zapewnia przyszłym mieszkańcom dostęp do bogatej infrastruktury, oferty usług (40 lokali handlowo-usługowym na samym osiedlu Nowe Miasto Polesie), szkół, przedszkoli, czy też centrum handlowego Retkinia. Sąsiedztwo rezerwatu leśnego Polesie Konstantynowskie umożliwia mieszkańcom aktywny wypoczynek, a znajdujące się nieopodal Uroczysko Lubinek jest lubianym miejscem spacerów Łodzian.

fot. mat. prasowe

Nowe Miasto Polesie - wizualizacja 2

W ramach III etapu powstaną 102 mieszkania, 57 komórek lokatorskich, 105 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej.


Osiedle jest przyjazne użytkownikom komunikacji publicznej. Linia autobusowa została wytyczona ulicą Pienistą, a przejazd do Łodzi Kaliskiej - kluczowego dworca kolejowo-autobusowego – zabierze niespełna 20 minut. Kompleks jest też świetnie skomunikowany z najważniejszymi trasami wypadowymi z Łodzi, np. drogą krajową nr 91 lub trasą prowadzącą do S8. Droga samochodem do centrum potrwa ok. 10 minut.

fot. mat. prasowe

Nowe Miasto Polesie - wizualizacja 3

Wszystkie mieszkania posiadają ogródek, taras, balkon lub loggię.


Nowe Miasto Polesie to nie jedyna propozycja ATAL na łódzkim rynku. Deweloper oferuje również Apartamenty Drewnowska 43 – prestiżową inwestycję oddającą wielkomiejski charakter Łodzi. Projekt ten powstał tuż obok popularnej łódzkiej Manufaktury i wciąż dostępne są pojedyncze mieszkania. W III kwartale 2023 planowane jest zakończenie prac budowlanych na osiedlu ATAL Aura, w pobliżu centrum Łodzi. W jego skład wchodzi 154 mieszkań, z czego ponad połowa została sprzedana lub zarezerwowana.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Nowe Miasto Polesie - III etap trafił do sprzedaży

    nikka22 / 2022-01-17 09:58:24

    Widziałam to osiedle, bardzo szybko je budują, całkiem nieźle wygląda no i lokalizację ma też dobrą zwłaszcza dla rodzin z dziećmi bo w pobliżu jest sporo terenów zielonych ale są tez szkoły i przedszkola odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: