eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Źródlana 31 Residence. Nowe mieszkania w Piotrkowie Trybunalskim

Źródlana 31 Residence. Nowe mieszkania w Piotrkowie Trybunalskim

2022-03-14 08:18

Źródlana 31 Residence. Nowe mieszkania w Piotrkowie Trybunalskim

Źródlana 31 Residence © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

Piotrków Trybunalski, okolice ulicy Modrzewskiego, niedalekie sąsiedztwo Galerii Focus Mall. To właśnie pod tym adresem powstają nowe mieszkania z portfolio firmy ATAL. Źródlana 31 Residence to łącznie 141 lokali o powierzchniach od 34 do 105 m2.

Przeczytaj także: Strefa Cegielnia trafiła do sprzedaży

Jak poinformował ATAL, sprzedaż nowych mieszkań należących do Źródlana 31 Residence właśnie ruszyła. Projekt zakłada powstanie dwóch budynków wielorodzinnych. W pierwszym etapie deweloper oferuje 54 lokale, dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażach od 37 do 90 m2. Kolejny budynek (B) to 87 mieszkań w tym również pięciopokojowych o metrażach od 34 do 105 m2.

Większość mieszkań posiadać będzie duże balkony, a te położone na najwyższych kondygnacjach, tarasy. Natomiast do lokali usytuowanych na parterze przynależeć będą ogródki.

Budynki wyposażone będą w ciekawe rozwiązania, takie jak wentylacja mechaniczna, ogrzewanie podłogowe, czy też cichobieżne windy. Na terenie inwestycji znajdzie się też sporo zieleni i miejsc rekreacji - ławki, siedziska, stoliki, czy też plac zabaw. Ponadto, do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców będzie 141 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, a także 16 miejsc na parkingu naziemnym.

Architektura osiedla utrzymana zostanie w stylistyce modernistycznej, dopasowanej do okolicznej zabudowy. W bryłach budynków dominować będzie biel z akcentami w odcieniach ciemnej szarości oraz imitującymi drewno. Za projekt odpowiedzialne jest biuro Archymetria z Poznania, z ponad 20 letnim doświadczeniem w projektowaniu budynków wielorodzinnych.

fot. mat. prasowe

Źródlana 31 Residence - wizualizacja 1

Kompleks powstanie w nowoczesnej części Piotrkowa Trybunalskiego


Kompleks powstanie w nowoczesnej części Piotrkowa Trybunalskiego, obok ulicy Modrzewskiego, niedaleko Galerii Focus Mall i innych kluczowych obiektów handlowo-usługowych. Do Łodzi, w której funkcjonuje filia ATAL i która będzie prowadzić inwestycję w Piotrkowie Trybunalskim, jest zaledwie 40 minut samochodem.

fot. mat. prasowe

Źródlana 31 Residence - wizualizacja 2

Architektura osiedla utrzymana zostanie w stylistyce modernistycznej


Ceny mieszczą się w granicach 6 800 – 7 300 za metr kwadratowy, a biuro sprzedaży jest zlokalizowane w piotrkowskim lokalu, przy ul. Kostromskiej 49e. ATAL oferuje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz oraz pomoc przy finansowaniu zakupu. Planowany termin przekazania inwestycji do użytkowania to drugi kwartał 2024.

fot. mat. prasowe

Źródlana 31 Residence - wizualizacja 3

Większość mieszkań posiadać będzie duże balkony


Jest to projekt przeznaczony dla wymagających klientów. Kompleks charakteryzuje się atrakcyjną architekturą, wysokiej jakości rozwiązaniami technologicznymi oraz energooszczędną technologią. Znajduje się w spokojnej lokalizacji, z łatwym dostępem do centrum miasta – mówi Angelika Kliś, Członek Zarządu ATAL S.A.

fot. mat. prasowe

Źródlana 31 Residence - wizualizacja 4

Źródlana 31 Residence obejmie dwa budynki


oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Źródlana 31 Residence. Nowe mieszkania w Piotrkowie Trybunalskim

    karolinka / 2022-04-19 13:11:25

    To bardzo atrakcyjne osiedle, teraz wiele osób pracuje zdalnie i szuka właśnie takich mieszkań w mniejszych miasteczkach, takich gdzie się mieszka wygodnie i spokojniej żyje z dala od hałasu i zgiełku odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: